Kategorie: / Pozostałe

e-multisport.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.33
opinie o e-multisport.pl
5 / 5 2022-09-06

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym konsumentom w wyborze dobrej jakości produktów, zamawianiu spersonalizowanych usług oraz w znalezieniu wiarygodnego partnera do inwestycji. Co dla mnie najważniejsze, w tym miejscu nie cenzuruje się komentarzy. Opinie są umieszczane na stronie bez zbędnych opóźnień i nikt ich nie modyfikuje.

5 / 5 2022-04-10

Dotychczas, jedynie w Google oraz na Facebooku przeglądałem opinie użytkowników na temat firm oraz ich asortymentu. Teraz, regularnie sprawdzam także te opinie tutaj. Część z tych recenzji jest mało wiarygodnych z punktu widzenia zawartości, skupiając się bardziej na emocjonalnym aspekcie, niż na konkretach dotyczących samego produktu. Niemniej jednak, co najważniejsze, zauważam, że właściciele strony nie zmieniają tych opinii.

5 / 5 2018-08-10

Polecam ten sklep, bardzo miła obsługa , towar najwyższej jakości , ekspresowa wysyłka. Po prostu super ! 100% satysfakcji

5 / 5 2018-05-18

Polecam z czystym sumieniem sklep emultisport, zakupy 1 klasa,bardzo dobry kontakt,wysoka jakoś produktów a przesyłka expresowa!!!

3 / 5 2017-05-08

Nie polecam zakupu tych butów. Mimo że popękały mi w czterech miejscach po kilku miesiącach, reklamacja została odebrana negatywnie. Nie udało mi się skontaktować ani telefonicznie, ani mailowo ze sprzedającym! Zamierzam skierować tę sprawę do sądu!

3 / 5 2017-05-08

Nie polecam kupna tych butów. Mimo że popękały mi w czterech miejscach po kilku miesiącach, reklamacja została odrzucona. Nie miałem żadnego kontaktu ze sprzedawcą ani telefonicznie, ani mailowo! Zamierzam zgłosić tę sprawę do sądu.

Rzetelne opinie o e-multisport.pl

e-multisport.pl

Siedziba
Wałbrzych

WWW
http://www.e-multisport.pl

Email
[email protected]

Telefon
601-481-666

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie