Kategorie: / Pozostałe

e-oknadachowe.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o e-oknadachowe.pl
5 / 5 2022-07-03

Chyba każdy wie, że sprzedawcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego bardzo dobrze, że w sieci funkcjonują takie strony. Nowoczesne, nastawione na konsumentów biznesy mogą wypromować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a niesolidni przedsiębiorcy tracą pozycję i klientów. Świetna robota!

5 / 5 2022-05-10

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o firmach i markach. Dużo częściej je czytam. Dzięki temu już kilka razy uniknąłem zawarcia kontraktu z niewiarygodnym sprzedawcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście wartościową markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2022-01-12

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem do tej pory tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niewiele można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie cenzurują niczego.

5 / 5 2021-04-08

W mojej ocenie każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat używanych towarów, zrealizowanych usług lub sprzedających, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Uważam też, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale gdy widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma prawie tylko krytyczne opinie, to daję sobie spokój, ponieważ z pewnością nie wzięły się one znikąd.

Rzetelne opinie o e-oknadachowe.pl

e-oknadachowe.pl

Siedziba
Tychy

WWW
http://www.e-oknadachowe.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie