Kategorie: / Foto

E-oko.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-oko.pl
5 / 5 2021-04-15

Ja recenzuję tylko wtedy, gdy mam pewność, że moja opinia nie zostanie zmieniona lub ukryta przez administratora. Na tej stronie moje recenzje są publikowane od razu i niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małych lub dużych firm. Podziwiam waszą nieustraszoność i szanuję za to.

5 / 5 2021-02-05

Na tej stronie znajdują się opinie o największych firmach oraz małych przedsiębiorstwach z mojego obszaru. Zawsze odwiedzam tę stronę przed złożeniem zamówienia w nieznanym mi sklepie i nigdy nie doświadczyłam rozczarowania. Cieszę się, że istnieją takie portale.

5 / 5 2021-01-23

Przeważnie przeglądam opinie innych klientów o danym sklepie online oraz produkcie, zanim dokonam zakupu i kliknę przycisk "kupuję z obowiązkiem zapłaty". Jest to już moja stała praktyka od kilku lat i nigdy nie miałem żadnych problemów. Gorąco polecam tę stronę każdemu, kto nie chce tracić czasu na późniejsze reklamacje, zwroty towaru lub kłótnie ze sprzedawcą.

5 / 5 2020-12-27

Myślę, że każdemu przysługuje prawo do wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług czy sprzedawców, z którymi miał faktyczny kontakt. Jestem przekonany/na, że niemożliwe jest zadowolenie każdego klienta, ale jeśli zauważam, że ktoś otrzymuje głównie negatywne oceny, kontynuuję swoje poszukiwania, ponieważ na pewno jest coś nie tak.

Rzetelne opinie o E-oko.pl

E-oko.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.e-oko.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie