Kategorie: / Foto

E-oko.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-oko.pl
5 / 5 2021-04-15

Weryfikuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one poddane obróbce czy nawet ukryte przez administratora portalu. Na tej platformie wszystkie moje oceny zostają opublikowane praktycznie natychmiast po wystawieniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro marki, czy największego gracza w branży. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to was szanuję.

5 / 5 2021-02-05

Są tutaj opinie zarówno o największych producentach, jak również o małych działalnościach z mojego regionu. Zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Super, że istnieją tego typu portale.

5 / 5 2021-01-23

Zanim kliknę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, wcześniej zaglądam tutaj i analizuję opinie innych internautów na temat danego sklepu internetowego i kupowanego artykułu. Robię tak w sumie już od kilku dobrych lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odsyłanie produktów, reklamacje albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedawcą.

5 / 5 2020-12-27

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych produktów, zamówionych usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał do czynienia. Sądzę też, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jeśli widzę, że ktoś ma praktycznie same negatywne oceny, to szukam dalej, bo na 100% coś jest nie tak.

Rzetelne opinie o E-oko.pl

E-oko.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.e-oko.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie