Kategorie: / Poligrafia i wydawnictwo / Pozostałe

e-oprawa.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o e-oprawa.pl
5 / 5 2022-09-15

Sprawdzam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one ”ugrzecznione” czy wręcz wykasowane przez właściciela serwisu. Tutaj wszelkie moje komentarze widać niemal od razu po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej firemki, czy dużego biznesu. Widać, że się nie boicie. I dlatego tak to miejsce szanuję.

5 / 5 2022-01-25

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym plusem tego miejsca jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji opinii. Opinia zostaje w krótkim czasie opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-12-27

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich produktach lub usługach przeglądałem do niedawna tylko w profilu firmy w Google i w mediach społecznościowych. Teraz zaglądam każdorazowo też tutaj. Nierzadko opinie są ubogie w merytorykę, więc niewiele można się dowiedzieć o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że właściciele platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2021-10-11

Nie tylko wystawiam tu opinie o produktach i usługach. Chyba jeszcze częściej je czytam. Dzięki wam już z 4 razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z nierzetelnym przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście uczciwą firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Fajnie, że jesteście.

5 / 5 2020-08-01

Cieszę się, że miałem okazję skorzystać z usług tej firmy.

Rzetelne opinie o e-oprawa.pl

e-oprawa.pl

Siedziba
Kraków

WWW
https://www.e-oprawa.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 (12) 398 44 39

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie