Kategorie: / Poligrafia i wydawnictwo / Pozostałe

e-oprawa.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o e-oprawa.pl
5 / 5 2022-09-15

Oceniam i publikuję swoje opinie jedynie wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one zmienione lub usunięte przez właściciela platformy. Tutaj moje komentarze są widoczne prawie natychmiast po ich napisaniu, niezależnie od tego, czy są one pozytywne lub negatywne, dotyczą małej lub dużej firmy. Mogę zobaczyć, że nie jesteście bojaźliwi, a to dlatego szanuję to miejsce.

5 / 5 2022-01-25

Jestem radosny z faktu, że mogę pomóc innym konsumentom w wyborze właściwego produktu, zamówieniu spersonalizowanej usługi oraz znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo ważnym aspektem tego miejsca, z mojego punktu widzenia, jest brak moderacji opinii. Opinia jest szybko publikowana na serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-12-27

Do niedawna, sprawdzając opinie użytkowników na temat produktów lub usług firm, korzystałem tylko z opinii na profilach firm w Google i w mediach społecznościowych. Jednak teraz zawsze patrzę również tutaj. Niestety, często opinie nie są zbyt szczegółowe, co utrudnia uzyskanie pełnej informacji o danym artykule. Niemniej jednak, mam pewność, że wszystkie recenzje są publicznie widoczne, niezależnie od ich treści – właściciele platformy nie ukrywają żadnych opinii.

5 / 5 2021-10-11

Nie tylko udzielam tutaj swoich opinii na temat produktów i usług, ale częściej ich tutaj czytam. Dzięki waszym recenzjom odmówiłem współpracy już cztery razy z nieuczciwymi przedsiębiorcami. Zamiast tego, wybrałem firmę, która naprawdę jest uczciwa, i do dziś jestem jej lojalnym klientem. Cieszę się, że jesteście tutaj.

5 / 5 2020-08-01

Cieszę się, że miałem okazję skorzystać z usług tej firmy.

Rzetelne opinie o e-oprawa.pl

e-oprawa.pl

Siedziba
Kraków

WWW
https://www.e-oprawa.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 (12) 398 44 39

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie