Kategorie: / Pozostałe

E-pakowarka.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-pakowarka.pl
0 / 5 2019-02-03

Mogę powiedzieć tylko, że sposób, w jaki się wypowiadasz, pokazuje, kim jesteś. Jest tylko jedna firma z Krakowa, która umie to robić. Oskarżanie kogoś bez uzasadnienia może działać krótkoterminowo, ale jest to krótkowzroczne. Dlatego musimy napisać wyjaśnienie, aby nasi czytelnicy zrozumieli, kim jesteśmy. W naszej ofercie posiadamy tylko kilka rodzajów urządzeń. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie ich funkcjonowania, dlatego jesteśmy głównym dystrybutorem kilku ważnych marek w Polsce. To my decydujemy, które urządzenie najlepiej odpowiada potrzebom klienta. Nie chcemy i nie będziemy sprzedawać za wszelką cenę.

5 / 5 2018-10-12

Firma e-pakowarka.pl doskonale zrozumiała moje potrzeby i zaproponowała mi urządzenie, z którego jestem niezwykle zadowolony. Ich profesjonalne podejście do klienta jest imponujące. Posiadają ogromną wiedzę na temat maszyn, które owijają palety folią stretch. Dlatego, jeśli jesteś zainteresowany zakupem owijarki paletowej, gorąco polecam skontaktowanie się z nimi.

0 / 5 2017-05-26

Dzień dobry, Zespół tutaj to totalna parodia. Pracownicy nie mają pojęcia, czym właściwie się zajmują. Opisy produktów to czysta fikcja. Nie mam pojęcia, skąd oni przyjechali, ale w Krakowie nie mają najmniejszych szans na odniesienie sukcesu.

0 / 5 2017-05-26

Cześć, W tej firmie jest jakiś absurd. Pracownicy nie mają pojęcia, czym handlują. Opis produktów jest zupełnie nieprawdziwy. Nie mam pojęcia, skąd oni się wzięli ani jak chcieli osiągnąć jakiś sukces w Krakowie.

Rzetelne opinie o E-pakowarka.pl

E-pakowarka.pl

Siedziba
Kraków

WWW
http://e-pakowarka.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie