Kategorie: / Pozostałe

e-pazur.com Opinie Klientów

średnia ocen: 3.56
opinie o e-pazur.com
5 / 5 2019-01-24

Sklep ok. Dobre ceny, fajne pakiety. No i ekspresowa dostawa. Polecam!

0 / 5 2018-12-24

To było okropne! Paczki były totalnie pomieszane, otrzymałam zupełnie coś innego niż zamawiałam, a obsługa nie potrafi zrozumieć, co wysłała do kogo i musi dzwonić do klientów, prosząc o sprawdzenie zawartości paczek. Zamiast karmy, tylko traciłam czas na infolinii, nerwy mi się popsuły, a mój pies musiał cierpieć bez jedzenia przez cały dzień przed naszym wakacyjnym wyjazdem! Już nigdy więcej!

5 / 5 2018-12-05

Sklep rewelacja. Duży wybór, dobre ceny i ekspresowa dostawa. Mój pies również zadowolony :-)

5 / 5 2018-06-21

Chciałbym polecić ten sklep. Już kilka razy zamawiałem jedzenie dla mojego psa i zawsze otrzymuję je bardzo szybko. Co więcej, ostatnio nawet dostałem dodatkowe produkty za darmo dla mojego zwierzaka. Towar zawsze odpowiada opisowi, dzięki czemu jestem naprawdę zadowolony.

2 / 5 2018-05-25

Dzisiaj otrzymałem informację o sklepie, który jest bardzo słaby w obsłudze, a nawet prostacki. Kontakt z nimi jest bardzo słaby, a ignorują klientów. Kiedy poprosiłem o przesłanie faktury, byłem obrażany i usłyszałem, że powinienem sobie pójść gdzie indziej, jeżeli mi nie odpowiada. Jestem zszokowany! Jednakże, na podstawie innych opinii, zdaję sobie sprawę, że moje spostrzeżenia są jak najbardziej słuszne. Towar był normalny, ale nie polecam tego sklepu nikomu. W ogóle nie dbają o swoich klientów, a zawsze wydają polecenia z nienawiścią. Jest to jakieś chamstwo. Wydaje mi się, że zasługują na porządną lekcję rynkową, ponieważ rynek nie toleruje nieuprzejmości. Mam nadzieję, że inni staną po mojej stronie.

5 / 5 2018-05-05

Super ceny, szybka przesyłka, co tu dużo pisać - zapewne jeszcze tu wrócę.

5 / 5 2018-03-23

Polecam ten sklep. Bardzo szybko zrealizowano moje zamówienie. Towar bez zastrzeżeń. Na bieżąco, mailowo byłam informowana o statusie mojej przesyłki.

1 / 5 2017-11-23

Bardzo ważne – bądźcie ostrożni! Istnieje grupa oszustów, którzy wystawiają na sprzedaż produkty, których tak naprawdę nie posiadają. Dopiero po moich licznych interwencjach otrzymują odpowiedź, że zamówienie zostało anulowane, choć już wcześniej przelałam na nie pieniądze. Co gorsza, na ich stronie internetowej dalej widnieje, że towar jest dostępny. Jestem ciekawa, ile osób w międzyczasie złożyło zamówienie, a sklep nadal zarabia na naszych pieniądzach. Już złożyłam doniesienie na policję!

2 / 5 2017-07-31

To okropne, odradzam. Wpłaciłem z góry pieniądze za jedzenie dla mojego psa na ósmy dzień miesiąca i poprosiłem o dostawę na dziesiąty dzień. Od dziesiątego dnia zaczęłem otrzymywać codzienne informacje o dostawie, ale jest już szesnasty dzień, a jedzenie nadal nie dotarło! Sprzedawca nie chce przyjąć odpowiedzialności za brak dostawy przez firmę kurierską i twierdzi, że to ja mam rozwiązać problem z nimi. To skandal! Takie zachowanie zdecydowanie nie zasługuje na polecenie.

2 / 5 2017-04-30

Nie mogę zalecić tego! Otrzymałam niedobór jednego produktu. Przeprowadzają zamiany na inne towary, nie informując klienta o tym. Otrzymujesz inne produkty, ponieważ zamówionych nie posiadają w magazynie.

Rzetelne opinie o e-pazur.com

e-pazur.com

Siedziba
Korycin

WWW
http://www.e-pazur.com

Email
[email protected]

Telefon
796798921

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie