Kategorie: / Zegarki i biżuteria

e-pervoi.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o e-pervoi.pl
5 / 5 2022-11-28

Zanim kliknę przycisk "kup teraz", zawsze sprawdzam opinie innych ludzi na temat sklepu online i produktu, który chcę zamówić. Praktykuję to od kilku miesięcy i jeszcze nigdy nie zostałem oszukany. Bardzo polecam ten serwis wszystkim, którzy nie mają czasu ani ochoty na problemy z wymianą, zwrotem, reklamacją czy rozmowami z sprzedawcą.

5 / 5 2021-12-21

W ostatnim czasie sprawdzałem opinie konsumentów o firmach i ich ofercie głównie za pomocą wyszukiwarki Google i na Facebooku. Teraz postanowiłem także obligatoryjnie weryfikować je tutaj. Czasami zdarza się, że recenzje są mało merytoryczne, więc o samym produkcie dowiadujemy się niewiele. Jednak przynajmniej można zauważyć, że administratorzy strony nie zmieniają wypowiedzi.

5 / 5 2021-09-30

Według mnie, każda osoba ma prawo wyrazić swoją opinię na temat produktów, usług lub marek, z którymi miała bezpośredni kontakt. Oczywiście, nie da się zadowolić każdego klienta, ale kiedy zauważam, że ktoś ma głównie negatywne opinie, rezygnuję, ponieważ przypuszczam, że nie wszystkie są nieuzasadnione.

5 / 5 2021-08-01

Bardzo się raduję z możliwości pomagania innym ludziom w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu najbardziej odpowiedniej usługi oraz w wybraniu rzeczywiście godnego zaufania wykonawcy. Dużym atutem tej platformy jest, według mnie, brak ingerencji w opinie. Wyrażona opinia szybko jest publikowana na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-07-09

Dobre ceny

Rzetelne opinie o e-pervoi.pl

e-pervoi.pl

Siedziba
Łódź

WWW
https://e-pervoi.pl/

Email
[email protected]

Telefon
793720187

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie