Kategorie: / Pozostałe

e-piercing.sklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o e-piercing.sklep.pl
5 / 5 2022-08-14

Nie tylko udzielam tutaj opinii na temat firm i marek. Zdecydowanie częściej czytam je od innych osób. Dzięki waszym opinii wielokrotnie uniknąłem zawarcia umowy z niegodziwym przedsiębiorcą. Zamiast tego, wybrałem firmę, która faktycznie dostarcza wartościowe usługi, i do dziś jestem jej wiernym klientem. Jestem pewien, że nie tylko ja doceniam wasze istnienie.

5 / 5 2021-06-12

Przez ostatnie lata przeglądałem recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach oraz ich ofercie jedynie w wyszukiwarce Google i na profilach na Facebooku. Teraz jednak zacząłem przeglądać je również tutaj. Czasami zdarza się, że opinie są mało konkretne, więc trudno wyciągnąć z nich użyteczne informacje na temat samego produktu lub usługi. Jednak podobną do Google i Facebook'a, także tutaj mamy pewność, że opinie nie są modyfikowane przez właścicieli serwisu.

5 / 5 2021-04-17

Publikuję recenzje tylko wtedy, gdy wiem, że nie będą one usuwane lub edytowane przez właściciela strony. Tutaj, na tej stronie, wszystkie moje opinie są publikowane bez żadnych opóźnień, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dla małej firmy czy dla lidera rynku. To jasno pokazuje, że nie boicie się wpływu innych i za to was bardzo szanuję.

5 / 5 2020-12-20

Moim zdaniem każdy powinien mieć swobodę wyrażania pozytywnej krytyki na temat produktów, usług oraz dostawców, z którymi faktycznie miał styczność. Uważam równocześnie, że o gustach nie ma dyskusji, ale jeśli sprzedawca lub dostawca ma w większości negatywne opinie, to ich usług nie zamawiam, gdyż to niemożliwe, aby wszyscy się mylili.

Rzetelne opinie o e-piercing.sklep.pl

e-piercing.sklep.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.e-piercing.sklep.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie