Kategorie: / Pozostałe

e-piercing.sklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o e-piercing.sklep.pl
5 / 5 2022-08-14

Nie tylko wystawiam tu opinie o firmach i markach. Znacznie częściej je czytam. Dzięki wam już wiele razy udało mi się uniknąć zawarcia kontraktu z nierzetelnym przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście wartościową firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2021-06-12

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich ofercie przeglądałem przez ostatnie lata tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Teraz sprawdzam je każdorazowo też tutaj. Zdarza się, że opinie są mało merytoryczne, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że właściciele serwisu nie modyfikują wypowiedzi.

5 / 5 2021-04-17

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one poddane cenzurze czy nawet wykasowane przez właściciela strony. W tym serwisie wszystkie moje opinie zostają opublikowane praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej firemki, czy rynkowego lidera. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to was szanuję.

5 / 5 2020-12-20

W mojej ocenie każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat używanych produktów, dostarczonych usług czy sprzedających, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Uważam też, że o gustach się nie dyskutuje, ale jeżeli widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma prawie same krytyczne opinie, to nie zamawiam, bo z pewnością wszyscy nie mogli się pomylić.

Rzetelne opinie o e-piercing.sklep.pl

e-piercing.sklep.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.e-piercing.sklep.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie