Kategorie: / Dom / Dla Dzieci

e-prezent.pro Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o e-prezent.pro
5 / 5 2022-11-02

Są tu opinie zarówno o czołowych producentach, jak i o małych działalnościach z mojego regionu. Często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Super, że powstają takie portale.

5 / 5 2022-05-24

Sprawdzam i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one skorygowane czy wręcz usunięte przez moderatora serwisu. W tym miejscu wszelkie moje komentarze zostają opublikowane niemal od razu po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej firmy, czy największego gracza w branży. Widać, że się nie boicie. I za to was szanuję.

5 / 5 2021-11-18

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym plusem tego miejsca jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji opinii. Opinia zostaje w krótkim czasie opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-03-10

Zanim kliknę „kup teraz”, wcześniej zaglądam na tą stronę i sprawdzam recenzje innych klientów na temat wybranego sklepu internetowego i upatrzonego produktu. Robię tak w sumie już od kilku miesięcy i nigdy nie dałem się nabrać. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, zwroty, reklamacje czy rozmowy ze sprzedającym.

Rzetelne opinie o e-prezent.pro

e-prezent.pro

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.e-prezent.pro

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie