Kategorie: / Pozostałe

e-programy.eu Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o e-programy.eu
5 / 5 2022-10-28

Zanim nacisnę ”kupuję”, zawsze wchodzę na ten portal i weryfikuję komentarze innych konsumentów na temat konkretnego sprzedawcy i zamawianego przedmiotu. Robię tak w zasadzie już od paru lat i ani razu się nie zawiodłem. Polecam to miejsce każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, rezygnacje, składanie reklamacji oraz dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2022-06-01

Bardzo cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym użytkownikom w znalezieniu trafiającego w oczekiwania produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście sprawdzonego sklepu. Ogromnym plusem tego serwisu jest, w mojej ocenie, brak zmieniania opinii. Opinia zostaje niemal natychmiast opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-07-26

Bardzo cieszy mnie, że mogę pomóc innym klientom w wyborze trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego sklepu. Największym atutem tego miejsca jest, w mojej ocenie, brak zmieniania komentarzy. Opinia zostaje niemal natychmiast zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2020-12-07

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak idealnie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w Internecie uruchamiane są takie miejsca. Przyjazne, nastawione na konsumenta biznesy mogą zareklamować się i dowiedzieć, jakie obszary wymagają udoskonalenia, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą pieniądze, renomę i klientów. Dzięki!

Rzetelne opinie o e-programy.eu

e-programy.eu

Siedziba
Częstochowa

WWW
http://www.e-programy.eu

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie