Kategorie: / AGD / Żywność

E-rutek.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-rutek.pl
5 / 5 2022-11-23

Przez kilka lat przeglądałem oceny użytkowników dotyczące firm i ich produktów czy usług na profilach Google i Facebook. Obecnie regularnie czytam je również tutaj. Często opinie są mało konkretnym i nie dowiadujemy się wiele o samych produktach. Niemniej jednak, możemy być pewni, że właściciele portalu nie zmieniają treści tych wypowiedzi.

5 / 5 2022-08-27

Oprócz recenzowania produktów i usług, często również analizuję je. Dzięki Waszym opiniom udało mi się już kilka razy uniknąć współpracy z niegodziwymi dostawcami. Natomiast udało mi się znaleźć rzeczywiście solidną firmę, której jestem lojalnym klientem do dziś. Cieszę się, że Was mam.

5 / 5 2018-01-24

Sklep okazał się bardzo dobry - nie sprawdziłem zawartości paczki od razu po odbiorze, i okazało się, że brakuje jednego elementu z mojego zamówienia. Jednak po zgłoszeniu tego faktu, sklep natychmiast wysłał mi brakujący towar! Zdecydowanie polecam!

5 / 5 2018-01-24

Sklep ten jest naprawdę super - nie sprawdziłem zawartości przesyłki od razu po odbiorze i okazało się, że brakuje jednej rzeczy. Jednak po wysłaniu informacji, bardzo szybko dostarczyli nam brakujący produkt! Naprawdę polecam!

Rzetelne opinie o E-rutek.pl

E-rutek.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.e-rutek.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie