Kategorie: / Biuro

e-scripte.pl Iwona Grzybowska Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o e-scripte.pl  Iwona Grzybowska
5 / 5 2018-12-22

Przez wiele lat pracy z firmą e-scripte zauważyłam, że firma ta bardzo ceni sobie każde słowo wypowiedziane przez respondentów. Ich transkrypcje są bardzo dokładne i pomagają badaczom w badaniach, ponieważ są zgodne z nagraniem i uczciwe wobec odbiorców. Firma ta jest szybka i niezawodna, co czyni ją wspaniałym partnerem w każdym projekcie. Współpraca z e-scripte daje również pewność, że nic nie zostanie pominięte. Michał Kociankowski, Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii, uważa tę firmę za jedną z najlepszych w branży.

5 / 5 2018-12-11

Profesjonalni, terminowi, perfekcyjni. Warci swojej ceny.

0 / 5 2018-11-20

E-scripte to doskonałe narzędzie, które nigdy nie zawodzi. Ich transkrypcje są zawsze dostarczane na czas, a nawet przed czasem, a co najważniejsze, są wierne. Dzięki nim mogę przeprowadzać badania, w których liczy się każde słowo, zarówno respondentów, jak i prowadzącego. Co wyróżnia e-scripte spośród innych narzędzi, to możliwość robienia transkrypcji z mózgiem - nie tylko automatycznie. Jest to bardzo przydatne, zwłaszcza kiedy potrzebuję transkrypcji z nietypowych projektów, gdzie obrazki odgrywają dużą rolę. E-scripte potrafią wklejać obrazki w odpowiednich miejscach transkrypcji, a także zmniejszać je do odpowiedniej konfiguracji, aby współpracowały bez przeszkód z programem do analizy treści. Dzięki temu, mogę skupić się na analizie danych, a e-scripte robią resztę. Małgorzata Fiałkowska - badacz jakościowy, wolny strzelec.

0 / 5 2018-04-11

Od 2007 roku firma escripte.pl, która jest prowadzona przez Panią Iwonę Grzybowską, świadczy usługi transkrypcyjne dla GfK Polonia. Współpraca między tymi dwoma firmami jest ciągła i długoletnia. Firma escripte.pl zawsze wykonuje zlecone zadania terminowo i dokładnie, z pełnym przestrzeganiem standardów jakości. Jest to firma bardzo elastyczna i otwarta na innowacyjne rozwiązania i usprawnienia współpracy. Transkrypcje i notatki z nagrania są dokładne i spełniają wszystkie wymagania wewnętrzne GfK. Firma escripte.pl zapewnia również poufność treści materiałów audio, co jest bardzo ważne w przypadku badań marketingowych. Ze względu na swoją rzetelność i profesjonalizm, polecamy firmę escripte.pl innym firmom - podpisana Małgorzata Owczarzak-Ryng, konsultant ds. badań jakościowych, Services Market Research & Consulting Custom Research.

5 / 5 2017-09-03

Kilka lat temu nawiązaliśmy współpracę z e-scripte.pl i od tamtego czasu utrzymujemy bliskie kontakty, ciesząc się owocną kooperacją. Firma ta zajmuje się przede wszystkim przepisywaniem nagrań z nośników optycznych na nasze zamówienie. Wszystkie realizowane zlecenia są spełniane w ustalonym wcześniej terminie i z uwzględnieniem naszych wymagań i oczekiwań. Firma ta oferuje profesjonalną i niezawodną obsługę. Jest to bardzo korzystne dla naszej działalności. Marcin Zgirski Dyrektor ds. Standardów Zarządczych

5 / 5 2017-06-29

Od trzech lat nawiązaliśmy owocną współpracę z firmą e-scripte. Przyjemnie zauważyć, że zawsze jest to bezproblemowe partnerstwo dla naszej organizacji. Przedsiębiorstwo posiada niezwykłą wiedzę na temat działalności w dziedzinie badań naukowych i zachowuje dużą elastyczność. Zlecenia wykonywane są zgodnie z terminami, a w nagłych przypadkach wykonują je szybciej niż w standardowych okolicznościach. Wykonywane transkrypcje utrzymują wysoką jakość. Współpraca z firmą e-scripte zapewnia pełen profesjonalizm i wyjątkowo miłą obsługę. Urszula Krynicka, Kierownik Działu Realizacji Badań.

5 / 5 2017-05-25

Od 2008 roku ESTEEM Brand Strategies i E-scripte współpracują w zakresie tworzenia transkrypcji i notatek z badań jakościowych. E-scripte zyskało renomę jako stabilny i godny zaufania partner, który wykonuje powierzone zadania z wysokim poziomem profesjonalizmu i terminowością. Firma wyróżnia się także zaangażowaniem i elastycznością w obsłudze klientów, co ma znaczący wpływ na jakość współpracy przy realizacji badań rynkowych. - Magdalena Sadowska, Dyrektor Analiz Rynkowych w ESTEEM Brand Strategies Sp. z.o.o.

0 / 5 2017-04-10

Potwierdzam, że Iwona Grzybowska z e-scripte.pl jest naszym partnerem w Centrum Monitoringu Mediów MEDIASKOP Sp. z o.o. z Warszawy przy Orłowskiej 1/40 od listopada 2009 roku. Współpracujemy w zakresie transkrypcji nagrań radiowych i telewizyjnych. Praca jest wykonywana terminowo i z zaangażowaniem, z czystym sumieniem polecamy usługi e-scripte.pl innym klientom. Dawid Bartosik - wiceprezes Centrum Monitoringu Mediów - MEDIASKOP Sp. z o.o.

Rzetelne opinie o e-scripte.pl Iwona Grzybowska

e-scripte.pl Iwona Grzybowska

Siedziba
Warszawa

WWW
http://e-scripte.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48505585378

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie