Kategorie: / RTV

E-security.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-security.com.pl
5 / 5 2022-08-11

Nie tylko wystawiam opinie o firmach i markach na tej platformie, także często je czytam. Dzięki temu serwisowi udało mi się już sześciokrotnie uniknąć podpisania umowy z ogólnie odradzanym sprzedawcą. Zamiast tego, odkryłem naprawdę wartościową markę, którą nadal lojalnie wspieram jako klient. Jestem pewien, że nie tylko ja jestem wdzięczny, że istniejecie.

5 / 5 2021-12-01

Na tej stronie można przeczytać różne opinie dotyczące znanych marek, ale także małych sklepików z mojej okolicy. Bardzo często odwiedzam tę stronę przed zakupem jakiegoś produktu w sklepie, którego wcześniej nie znałam, i zawsze mogę na nią liczyć. Jestem bardzo zadowolona, że istnieją tego rodzaju miejsca.

5 / 5 2021-01-31

Można stwierdzić, że handlowcy oraz nasz rząd lubią dawać wiele obietnic, jednakże w rzeczywistości sytuacja bywa różna i nie tak idealna jak w materiałach reklamowych. W związku z tym, uważam, że dobrze, że w internecie funkcjonują strony, które pomagają klientom odnaleźć uczciwe oraz pozytywnie nastawione biznesy, a także skłaniają przedsiębiorców do poprawy ich działalności. Natomiast ci, którzy nie są rzetelni, tracą swoją reputację, pieniądze oraz klientów. Wspaniała inicjatywa!

5 / 5 2020-11-28

Sprawdzam i publikuję opinie tylko wtedy, gdy jestem pewny, że nie zostaną one zmienione lub usunięte przez właściciela strony. Na tych stronach wszystkie moje opinie są widoczne natychmiast po ich napisaniu, niezależnie od tego, czy są pochlebne, krytyczne, dotyczące małej rodziny biznesowej czy wielkiego importerem. Wyraźnie nie poddajecie się zastraszeniu i za mnie to zasługuje na szacunek.

Rzetelne opinie o E-security.com.pl

E-security.com.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.e-security.com.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie