Kategorie: / Dom

E-tatran.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-tatran.pl
5 / 5 2022-09-23

Bardzo cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym użytkownikom w zakupie trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego sklepu. Dużym atutem tego portalu jest, w mojej ocenie, brak zmieniania komentarzy. Opinia zostaje niemal natychmiast zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2022-09-14

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o firmach i markach. Z pewnością częściej je czytam. Dzięki temu miejscu już jakieś kilkanaście razy uniknąłem zawarcia kontraktu z antykonsumenckim przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście wartościową markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2022-04-16

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich produktach lub usługach przeglądałem w przeszłości tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Teraz czytam je każdorazowo też tutaj. Nierzadko opinie są pełne emocje, więc niewiele można się dowiedzieć o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że właściciele portalu nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2021-08-24

Zanim nacisnę ”zamawiam”, najpierw wchodzę na tą stronę i weryfikuję recenzje innych konsumentów na temat wybranego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedającym.

Rzetelne opinie o E-tatran.pl

E-tatran.pl

Siedziba
Nowy Sącz

WWW
http://e-tatran.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie