Kategorie: / Dla Dzieci

E-towarownia.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-towarownia.pl
5 / 5 2022-06-13

Zanim nacisnę „złóż zamówienie”, rutynowo już wchodzę tutaj i czytam opinie innych użytkowników na temat danego miejsca i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam taką weryfikację każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2022-04-26

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one poddane modyfikacjom czy wręcz wykasowane przez właściciela strony. W tym serwisie wszelkie moje opinie zostają opublikowane niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firemki, czy lidera na rynku. Widać, że się nie boicie. I za to was szanuję.

5 / 5 2021-12-15

Nie tylko piszę tutaj opinie o produktach, usługach i firmach. Na pewno częściej je sprawdzam. Dzięki temu portalowi już ze 3 razy uniknąłem związania się kontraktem z ogólnie niepolecanym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem naprawdę zaangażowaną markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Dzięki, że jesteście.

5 / 5 2021-09-27

Nie tylko wystawiam tu opinie o produktach, usługach i firmach. Znacznie częściej je czytam. Dzięki temu portalowi już ze 3 razy udało mi się uniknąć związania się kontraktem z ogólnie niepolecanym sprzedającym. Za to wybrałem rzeczywiście zaangażowaną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Dzięki, że jesteście.

Rzetelne opinie o E-towarownia.pl

E-towarownia.pl

Siedziba
Olkusz

WWW
http://e-towarownia.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie