e-vita.istore.pl Opinie Klientów

Leopoldyna
Przesyłka dobrze zapakowana. Towar zgodny z opisem. Polecam.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Melania

Matylda

Oksana
Zdecydowanie polecam robić zakupy w tej konkretnie sklepie. Od momentu moich pierwszych zakupów minęło już kilka lat. W ciągu roku składam średnio trzy zamówienia, które zaspokajają potrzeby zarówno moje, jak i mojej rodziny. Zawsze byłem/-am zadowolony/-a z jakości usług i produktów oferowanych w tym miejscu.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Oksana
Chciałabym polecić ten sklep jako miejsce do robienia zakupów. Od pierwszych zakupów minęło już kilka lat. Zazwyczaj składam zamówienia około trzy razy w roku, zarówno dla siebie, jak i dla mojej rodziny. Zawsze byłam zadowolona z jakości produktów i obsługi.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Sara

Ludwika

Iwona

Aleksander

Grażyna

Angelika

Marzena

Adam

Marcela

Wincenta

Judyta

Bolesław

Teodor
Chociaż przesyłka była dobrze zabezpieczona, ogólnie jestem trochę zawiedziona sklepem Evita. Obiecali, że wysyłka zakupionych produktów nastąpi w ciągu 48 godzin, ale faktycznie trwało to 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Nie otrzymałam żadnej odpowiedzi na maila z pytaniem o stan przesyłki, a gdy próbowałam zadzwonić, telefon nie był odbierany. Co więcej, produkt firmy Swanson, który kupiłam, został wyprodukowany w 2017 roku, co oznacza, że zgodnie z zaleceniami producenta, jego stabilność wygaśnie w tym roku.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Rodryg

Beata
Rzetelne opinie o e-vita.istore.pl
e-vita.istore.pl
Siedziba
Szczecin
WWW
http://www.e-vita.istore.pl
Email
[email protected]
Telefon
91-4840-446
Komórka
668119161
Infolinia
-