Kategorie: / Zegarki i biżuteria

E-zegarki24.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-zegarki24.pl
5 / 5 2022-05-31

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich produktach lub usługach przeglądałem w przeszłości tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Teraz czytam je każdorazowo też tutaj. Nierzadko opinie są pełne emocje, więc niewiele można się dowiedzieć o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że właściciele portalu nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2022-03-24

Bardzo cieszy mnie, że mogę pomóc innym klientom w znalezieniu trafiającego w oczekiwania produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście sprawdzonego sklepu. Bardzo dużym plusem tego serwisu jest, w mojej ocenie, brak zmieniania opinii. Opinia zostaje niemal natychmiast opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-07-09

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem w ostatnim czasie tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-01-14

W mojej ocenie każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub sprzedających, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Zgadzam się, że de gustibus non est disputandum, ale gdy widzę, że jakiś sprzedający ma niemal tylko krytyczne opinie, to rezygnuję, ponieważ z pewnością nie wzięły się one znikąd.

Rzetelne opinie o E-zegarki24.pl

E-zegarki24.pl

Siedziba
Białystok

WWW
http://e-zegarki24.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie