Kategorie: / Zegarki i biżuteria

E-zegarki24.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-zegarki24.pl
5 / 5 2022-05-31

Do tej pory sprawdzałem opinie użytkowników o firmach i ich produktach lub usługach tylko na profilach firm w Google i Facebooku. Teraz regularnie czytam je także tutaj. Często te recenzje są bardzo emocjonalne, co utrudnia nam poznanie samych produktów lub usług. Jednak przynajmniej możemy być pewni, że właściciele tej strony nie ukrywają opinii użytkowników.

5 / 5 2022-03-24

Jestem bardzo zadowolony, że mogę wspierać innych klientów w znalezieniu produktu, który spełnia ich oczekiwania, zamówieniu potrzebnej usługi czy wskazaniu godnego zaufania sklepu. Według mnie, jednym z największych zalet tego serwisu jest to, że opinie nie są zmieniane. Zostają one opublikowane niemal natychmiast na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-07-09

Ostatnio sprawdzałem opinie użytkowników na temat różnych firm i ich oferty głównie na Google oraz na Facebooku. Teraz dodatkowo weryfikuję je także tutaj. Część opinii jest mało merytoryczna, skupia się bardziej na emocjach niż na samym produkcie, przez co trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego. Jednak co najmniej widać, że właściciele strony nie manipulują opinią publiczną.

5 / 5 2021-01-14

Uważam, że każdy jest uprawniony do wyrażenia swojej opinii na temat zakupionych produktów, otrzymanych usług lub sprzedających, z którymi faktycznie miało się do czynienia. Choć zgadzam się, że o gustach się nie dyskutuje, to gdy zauważam, że pewien sprzedawca posiada głównie negatywne opinie, rezygnuję z zakupu, ponieważ wiem, że te opinie nie pochodzą znikąd.

Rzetelne opinie o E-zegarki24.pl

E-zegarki24.pl

Siedziba
Białystok

WWW
http://e-zegarki24.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie