Kategorie: / RTV / Dom

Ealarmy.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ealarmy.com.pl
5 / 5 2021-12-01

Sprawdzam i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one skorygowane czy wręcz usunięte przez moderatora serwisu. W tym miejscu wszelkie moje komentarze publikowane są niemal od razu po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej firmy, czy potężnego importera. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2021-11-27

Zamieszczane są tu opinie zarówno o największych producentach, jak i o małych działalnościach z mojego regionu. Zawsze tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Super, że powstają takie portale.

5 / 5 2021-10-21

Znajdują się tutaj opinie zarówno o czołowych firmach, jak również o niewielkich biznesach z mojej miejscowości. Często tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś towaru w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Dobrze, że istnieją tego typu serwisy.

5 / 5 2021-05-31

Zdajemy sobie sprawę, że marki, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak barwnie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w sieci działają takie miejsca. Zaufane, nastawione na odbiorców biznesy mogą wypromować się i otrzymać feedback, a niesolidni przedsiębiorcy tracą uznanie klientów. Dzięki!

Rzetelne opinie o Ealarmy.com.pl

Ealarmy.com.pl

Siedziba
Częstochowa

WWW
http://ealarmy.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie