Kategorie: / Artykuły Medyczne

Eapteka.krakow.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Eapteka.krakow.pl
0 / 5 2018-12-05

To niesamowite!!! Złożyłem zamówienie na leki w aptece przy ulicy Radzikowskiego 29, zapłaciłem za nie pieniądze, a po 5 dniach dowiedziałem się, że nie otrzymam wszystkich leków. Musiałem czekać aż 2 miesiące na zwrot moich pieniędzy.

0 / 5 2018-12-05

Jestem wstrząśnięty!! Złożyłem zamówienie na leki w aptece przy ulicy Radzikowskiego 29, wpłaciłem pieniądze, a po pięciu dniach dowiedziałem się, że nie otrzymam wszystkich z nich. Musiałem czekać aż dwa miesiące na zwrot moich pieniędzy.

5 / 5 2018-12-01

Według mojego doświadczenia, eapteka to absolutnie najlepsza apteka internetowa. Ich realizacja zamówienia jest niesamowicie szybka, a kontakt z obsługą klienta również bardzo dobry. Zwróciłam się do nich z prośbą o zapakowanie przesyłki na prezent i muszę przyznać, że przeszli moje najśmielsze oczekiwania. Jestem ogromnie zadowolona i gorąco polecam!

5 / 5 2018-12-01

Wygląda na to, że eapteka to niesamowicie dobra apteka online, z którą miałam styczność. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, a kontakt był naprawdę przyjemny. Poprosiłam o zapakowanie paczki jako prezent i przeszło to moje najśmielsze oczekiwania. Gorąco polecam!

0 / 5 2018-08-31

Jeśli chcesz zainwestować swoje ciężko zarobione pieniądze w najgorszy możliwy sposób, zrób zakupy w aptece. Produkty są często niespójne z zamawianymi, pojawiają się częste braki, a jeśli chcesz otrzymać zwrot pieniędzy za braki towarowe, musisz czekać nawet trzy miesiące. Jeśli firma nie jest w stanie zwrócić nawet 50 złotych, powinna ogłosić upadłość zamiast obracać cudzymi pieniędzmi. Jestem rozczarowana, nigdy wcześniej nie spotkałam się z czymś takim!

5 / 5 2018-05-29

Dla mnie rewelacja !!!. Tak szybkiej dostawy jeszcze nie miałem,mimo że kupiłem po południu to na drugi dzień rano oczymałem towar solidnie opakowany.

5 / 5 2017-06-22

Wszystko OK.

Rzetelne opinie o Eapteka.krakow.pl

Eapteka.krakow.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie