Kategorie: / Turystyka i wypoczynek

EASY SURF Michał Lussa Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o EASY SURF Michał Lussa
5 / 5 2022-01-16

W ostatnim czasie przeglądałem opinie klientów na temat różnych marek, ich produktów i usług. Pierwsze miejsce, gdzie je znajdywałem, to profil firmy w Google i na Facebooku. Teraz jednak staram się czytać je także tutaj, ze względu na pewność, że moderatorzy portalu nie usuwają żadnych komentarzy. Niestety, wiele z tych opinii jest mało konkretne i nie dostarcza dużo informacji o samym produkcie.

5 / 5 2021-10-18

Wszyscy wiedzą, że sprzedawcy i politycy często obiecują wiele rzeczy, ale w praktyce nie zawsze dotrzymują słowa. Dlatego uważam, że istnienie stron internetowych poświęconych recenzjom i opinii o firmach to dobry pomysł. Dzięki nim uczciwe firmy mogą zyskać uznanie klientów, a oszukańców tracić. To świetna inicjatywa.

5 / 5 2021-02-12

Cieszę się, że mogę wspierać innych użytkowników, pomagając im znaleźć wartościowy produkt, zamówić potrzebną usługę lub znaleźć wiarygodnego partnera do inwestycji. Dużym atutem tego serwisu jest, moim zdaniem, brak cenzurowania opinii. Opinia jest od razu udostępniana na portalu i administratorzy nie modyfikują jej w żaden sposób.

5 / 5 2021-01-31

Uważam, że każdy powinien mieć prawo wyrazić swoją opinię na temat towarów, usług i firm, z którymi miał faktyczne doświadczenie. Oczywiście, nie musimy się zgadzać, ale jeśli zauważam, że dany sklep ma głównie negatywne opinie, rezygnuję z zakupów, ponieważ nie wszystkie te oceny są na pewno niesprawiedliwe.

Rzetelne opinie o EASY SURF Michał Lussa

EASY SURF Michał Lussa

Siedziba
Poznań

WWW
http://easy-surf.com

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie