Kategorie: / Turystyka i wypoczynek

EASY SURF Michał Lussa Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o EASY SURF Michał Lussa
5 / 5 2022-01-16

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem w ostatnim czasie tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Obecnie czytam je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są mało szczegółowe, więc niezbyt dużo mówią o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że moderatorzy portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2021-10-18

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w praktyce bywa różnie - na pewno nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w Internecie funkcjonują takie strony. Solidne, nastawione na odbiorcę biznesy mogą zareklamować się i zyskać feedback, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą szacunek klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-02-12

Miło, że mogę pomóc innym użytkownikom w znalezieniu jakościowego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście godnego zaufania partnera w inwestycji. Bardzo dużym plusem tego serwisu jest, jak dla mnie, brak cenzurowania opinii. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-01-31

Sądzę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub firm, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Jasne, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale jak widzę, że jakiś sklep ma prawie tylko negatywne opinie, to rezygnuję, ponieważ na bank nie wszystkie są bezzasadne.

Rzetelne opinie o EASY SURF Michał Lussa

EASY SURF Michał Lussa

Siedziba
Poznań

WWW
http://easy-surf.com

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie