Kategorie: / Pozostałe

Easyenergy.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Easyenergy.pl
5 / 5 2021-09-25

Nie tylko zamieszczam tu opinie o sprzedających i ich produktach. Zapewne częściej je analizuję. Dzięki tej stronie już co najmniej parę razy udało mi się uniknąć zawarcia umowy z nieszanującym klienta sprzedawcą. Za to wybrałem faktycznie solidną firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Dobrze, że jesteście.

5 / 5 2021-06-15

Zanim kliknę „kup teraz”, obowiązkowo zaglądam na ten portal i sprawdzam komentarze innych klientów na temat konkretnego sklepu internetowego i upatrzonego produktu. Robię tak w sumie już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, rezygnacje, reklamacje oraz dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2021-05-06

Chyba każdy wie, że firmy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach marketingowych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Nowoczesne, troszczące się o konsumentów firmy mają okazję zareklamować się i dowiedzieć, co należałoby poprawić, a nieuczciwi sprzedający tracą renomę i klientów. Brawo!

5 / 5 2021-01-12

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o towarach i usługach. Chyba jeszcze częściej je analizuję. Dzięki Wam już z 4 razy uniknąłem transakcji z nieuczciwym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie uczciwą markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Fajnie, że jesteście.

Rzetelne opinie o Easyenergy.pl

Easyenergy.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.easyenergy.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie