Kategorie: / Pozostałe

Easymar.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.95
opinie o Easymar.pl
0 / 5 2019-03-20

Jeśli chcecie osiągnąć sukces na rynku, to warto zapewnić komuś możliwość zarobku i stworzyć profesjonalną stronę internetową. Takie rozwiązanie można znaleźć za darmo. Ważne jest, aby unikać przeciążonej grafiki, małych liter i jaskrawych kolorów, ponieważ te elementy są błędem – strona powinna być czytelna i przyjemna dla oka.

5 / 5 2019-03-20

Bardzo porządna firma! Wszystko super,szybki kontakt, bardzo miła obsługa i bardzo szybka wysyłka!

5 / 5 2019-03-20

W pełni profesjonalny kontrahent, świetny towar, sprawna i rzetelna transakcja. Godny polecenia innym

5 / 5 2019-03-14

Pewnie, szybko i przyjemnie a do tego tanio. Cóż więcej chcieć. Gorąco polecam.

5 / 5 2019-03-05

wszystko w jak najlepszym porzadku . polecam Sklep

5 / 5 2019-02-10

Jestem niezwykle zadowolony z naszej współpracy z firmą. Zawsze wykonują swoje zadania niesamowicie szybko. Są bardzo dobrymi partnerami komunikacyjnymi i dokładnie informują mnie o statusie mojego zamówienia. Kiedy nie mogłem znaleźć poszukiwanego modelu tunera w żadnym sklepie, firma bez problemu mogła go dla mnie sprowadzić w ciągu kilku dni.

5 / 5 2019-02-04

Chętnie wydaję pozytywną opinię o tej Pani. Jej transakcja była idealna, wzorowa, szybka i bez żadnych problemów!!! Czas potrzebny na zrealizowanie zamówienia to absolutnie rekordowy wynik - poniżej 24 godzin i paczka już w domu!!! Bardzo dziękuję!!!

5 / 5 2019-02-04

Chętnie chwalę tę Panią, pisząc pozytywny komentarz. Wszystko przebiegło idealnie, wspaniale, sprawnie i bez żadnych trudności! Czas oczekiwania na zamówienie był niesamowicie krótki - mniej niż 24 godziny i paczka była już u mnie w domu! Bardzo dziękuję!

5 / 5 2019-01-25

Sprzedawca, którego z czystym sumieniem mogę polecić, jest naprawdę godny uwagi! Wielką zaletą tego kontrahenta jest szybkie finalizowanie transakcji, co daje pewność, że są udane. Bez wątpienia, mogę stwierdzić, że z nim nie ma żadnych obaw. Kupujcie od niego, sprzedawajcie mu - niezawodny partner!

5 / 5 2019-01-25

Sprzedawca jest naprawdę godny polecenia, i to wcale nie jest żadna kpina! Jego doskonałe umiejętności handlowe widać po tym, jak szybko finalizuje transakcje. Z pewnością więc mam rację, że udane są z nim wszystkie transakcje! Kupujcie u niego, sprzedawajcie jemu, i nie martwcie się o nic!

5 / 5 2019-01-18

Szybko i sprawnie. Towar dotarł na miejsce. Polecam sklep.

5 / 5 2019-01-14

W przyszłości, gdy będę już w podeszłym wieku, usiądę przy kominku, otworzę butelkę koniaku i opowiem moim wnukom o tej niesamowitej transakcji z tą osobą! To jest absolutnie najlepszy sprzedawca, który zasługuje na miano Lśniącego Diamentu! Jego kontakt jest niesamowity, a dostawa była błyskawiczna! Gorąco polecam!!!

5 / 5 2019-01-14

Kiedy osiągnę starość, zamierzam usiąść przy kominku, otworzyć butelkę koniaku i opowiedzieć swoim wnukom o tej fantastycznej transakcji z tą osobą! To niezwykle utalentowany sprzedawca, który zasługuje na wyróżnienie! Świetny kontakt i szybka dostawa, gorąco polecam!

2 / 5 2018-12-05

To było straszne doświadczenie. Na początku pan powiedział, że felgi mają osadzenie śrub stożkowe, ale przysłał mi takie z kulkowym. Felgi były w opłakanym stanie, miały odkształcone krawędzie i odprysknięty lakier. Zadzwoniłem, ale pani powiedziała, że oddzwonią, a ja czekałem całe 4 godziny. Kiedy w końcu zadzwoniłem drugi raz, pan cały czas rozłączał się specjalnie i nie odzywał. To była prawdziwa porażka. Nie polecam tej firmy, bo sprzedają tylko bubelki.

5 / 5 2018-11-27

Całokształt przebiegał perfekcyjnie, z błyskawicznym tempem, przyjemnością, zabezpieczeniem, bez jakichkolwiek komplikacji, zgodnie z ustalonym harmonogramem, logicznym porządkiem, powszechnie akceptowanymi normami, zgodnie zarówno z nauką religijną (Biblia, Koran, Tora) jak i z lekkim komiksem "Kajko i Kokosz". Ogólnie rzecz biorąc, było to niezmiernie pozytywne.

5 / 5 2018-11-27

Całość przebiegła niezwykle skutecznie, błyskawicznie, uprzejmie, bezpiecznie, bez jakichkolwiek trudności, zgodnie z harmonogramem, zgodnie z rozumowaniem, zgodnie z powszechnie akceptowanymi normami, zgodnie z naukami zawartymi w Biblii, Koranie, Tore i rozdziałach komiksowych "Kajko i Kokosz". Wszystko odbyło się z niezwykle pozytywnym odczuciem.

2018-11-22

Ludzie poprostu znaja sie na produktach, maja świetny towar w ofercie i wiedzą jak handlowac z ludźmi, a w dzisiejszych czasach to sie naprawde ceni.

5 / 5 2018-11-18

Raport Najwyższej Izby Kontroli donosi, że ten obywatel powinien zostać uhonorowany medalem. Jest bardzo uczciwy, niezawodny i posiada silny charakter. Bez względu na przeszkody, zawsze dokończy transakcje, nawet gdybyś spalił mu dom. Z całego serca polecam go, a także polecam go jako osobę godną zaufania. Jeśli nie współpracujesz z nim, nie docenisz jego wartości.

5 / 5 2018-11-18

Najwyższa Izba kontroli informuje, że ten osobnik zasługuje na wyróżnienie! Jest uczciwy, godny zaufania, ma niezłomny charakter i doprowadzi do końca wszelkie sprawy, nawet gdybyś mu podpalił dom! Z całego serca go polecam, i z portfela również. Jeśli nie współpracujesz z nim, nie docenisz go.

5 / 5 2018-11-17

To jest najlepszy sklep, w którym kiedykolwiek byłem, zajmujący się akcesoriami RTV. Na początku byłem zaniepokojony, że kable będą niskiej jakości ze względu na ich niską cenę... jednak było to nieuzasadnione! Kable okazały się być doskonałej jakości - mogę je porównać z tymi droższymi, które kosztują od 200 do 300 złotych. Przesyłka została dostarczona do mnie następnego dnia po zakupie - to było miłe zaskoczenie. Gorąco POLECAM ten sklep wszystkim.

Rzetelne opinie o Easymar.pl

Easymar.pl

Siedziba
Kalety

WWW
http://www.easymar.pl

Email
[email protected]

Telefon
34-3430144

Komórka
500697313

Infolinia
-

Logowanie