Kategorie: / Edukacja i szkolnictwo / Usługi

EasySchool by Buki Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o EasySchool by Buki
5 / 5 2022-09-21

Weryfikuję i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one zmienione czy nawet wykasowane przez właściciela platformy. Na tym portalu wszystkie moje oceny zostają zamieszczone praktycznie natychmiast po napisaniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej firemki, czy dużego biznesu. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2022-05-11

Nie tylko piszę tutaj opinie o firmach. Z pewnością częściej je sprawdzam. Dzięki temu serwisowi już co najmniej kilka razy uniknąłem podpisania umowy z niesolidnym sprzedającym. Zamiast tego znalazłem naprawdę cieszącą się świetną renomą markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2021-10-08

Zdajemy sobie sprawę, że marki, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak barwnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w sieci działają takie miejsca. Zaufane, troszczące się o odbiorców firmy mają okazję wypromować się i otrzymać feedback, a niesolidni sprzedający tracą uznanie klientów. Dzięki!

5 / 5 2021-04-01

Zamieszczane są tu opinie zarówno o rozpoznawalnych markach, jak i o rodzinnych biznesach z mojej miejscowości. Zazwyczaj tu zaglądam przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie miejsca.

Rzetelne opinie o EasySchool by Buki

EasySchool by Buki

Siedziba
-

WWW
https://easyschool.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 732 082 068

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie