Kategorie: / Pozostałe

Easywifi.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 0
opinie o Easywifi.pl
2018-08-10

Oferuja produkty niezgodne z opisem i wadliwe. Do tego nie szanują klientów. Cytat z maila od właściciela: "witam , nie jesteśmy marketem który działa dla zadowolenia klientów tylko prywatną firmą"... Więcej chyba nie trzeba dodawać.

2018-07-31

To co sprzedają to porażka w szczególności wzmacniacze GSM, LTE ,kupując to wyrzuca się pieniądze. Przez pomyłkę zamówiłem z fakturą teraz ani zwrotu ani czegokolwiek. Facet z obsługi technicznej każe mierzyć dom, robić zdjęcia jak co jest zamontowane a na ofercie Allegro niby podłącz i działaj, żeby jakoś działało trzeba być nie dalej niż kilometr od nadajnik o czym nie ma nigdzie informacji. Nie ma mowy o zwrocie próbowałem wymienić na drugi ale nie ma z kim rozmawiać. Nie polecam firmy pod nazwami STL Development Kijak Spółka Jawna lukaszek_luki allegro easy-wifi na aukcjach Jeśli nie chcesz tracić pieniędzy u nich nie kupuj a na pewno już nie na fakturę

2018-01-26

firma całkowicie niesłowna, nie ma z kim rozmawiać, nie wiedzą co się u nich dzieje, towaru do dziś po 8 dniach nie dostałem !!!!!!!!!!

Rzetelne opinie o Easywifi.pl

Easywifi.pl

Siedziba
Wrzosowa

WWW
http://www.easywifi.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie