Kategorie: / Żywność i gastronomia

eatforfit.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 1.75
opinie o eatforfit.pl
2 / 5 2018-07-12

nie polecam, korzystalam z wielu cateringow dietetycznych i to jest jeden z najgorszych. potrawy sa niesmaczne, a co najgorze nieswieze. najtansze skladniki. Sadze rowniez, porownujac poprzendie firmy, ze 1200 kcal jest wyliczne na oko, bo porcje sa wyjatkowo male.

2018-06-05

Testowałem przez 5 dni. Porównując do innych Dostawców: słabe jedzenie - na szczęście małe porcje ;-)

2018-04-29

Jednym słowem dramat...Jedzenie niesmaczne, składniki używane w daniach bardzo słabej jakości... ananas lub brzoskwinia z puszki jako deser czy drugie śniadanie to już przesada. Na śniadanie to zazwyczaj chleb i ,,przepyszna" pasta smakowa. Zdecydowanie radzę omijać z daleka.

1 / 5 2017-11-18

Tragedia !!! Produkty przede wszystkim stare - dzisiaj miałam brązową ugotowaną brokułke na obiad A drugie pudełko było całe napuchniete i oczywiście nie zjadliwe po otwarciu i usłyszeniu charakterystycznego odgłosu. Brak kcal na opakowaniach i opisu tzw.dań. Trzymajcie się jak najdalej !!! Kończę już za tydzien i nigdy więcej nie wrócę.

2 / 5 2017-08-19

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Miałam „przyjemność” jej testowania przez 10 dni i już po dwóch miałam dość. Większość posiłków była niesmaczna, zrobione z najtańszych produktów które nie mają nic wspólnego ze słowem „fit”. Posiłki były bardzo małe, przykładowo w sałatce znajdowały się dwa plastry pomidora, trzy liście rukoli i dwa kawałeczki sera. Dodatkowo czekałam ponad trzy tygodnie na zwrot moich kluczy do klatki, mimo codzinnych maili i telefonów do firmy.

2 / 5 2017-04-30

Nie polecam kateringu "dietetycznego". Potrawy mają wiele do zastrzeżeń, zamówiliśmy z mężem dwa pakiety o różnej kaloryczności jednakże posiłki nie różniły się objętościowo, czy też masowo. Zastanawiam się jak firma oblicza ich kaloryczność Nie wiem też od kiedy jajko sadzone na smalcu czy też ser topiony należą do dietetycznych. Warzywa są albo rozgotowane, albo stare. Surówki to zazwyczaj suche warzywa o podejrzanej świeżości. W jednym tygodniu dostaliśmy trzy razy z rzędu posiłek z rybą, albo rybopodobnym wyrobem, rozumiem że firma zakupiła większą ilość ryby ale żeby serwować przez trzy dni z rzędu rybę.

2017-04-16

dramat, monotonne nie zachwycające swierzością produkty, kalorycznosc oszukana, do 50% potraw walą żółty ser, dania nie opisane. z cateringiem dietetycznym mało wspólnego np II śniadanie 5 winogron, dwa plasterki jabłka i łyżka jakiegos słdkiego serka lub koktajl 100-150ml, na kolacje chleb kapusta z kiełbasą??? do obiadu 3 łyżki kaszy lub ryzu.... zamówiłam 2000ckal . białego makaronu za to nie żałują żeby zapchać

Rzetelne opinie o eatforfit.pl

eatforfit.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://eatforfit.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie