Kategorie: / Odzież i Obuwie

Ebanita.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ebanita.pl
5 / 5 2022-09-11

Chyba każdy wie, że sprzedający, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach marketingowych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w sieci powstają takie portale. Nowoczesne, troszczące się o konsumentów firmy mają okazję wypromować się i zyskać feedback, a niesolidni sprzedający tracą szacunek klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2022-07-19

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem w ostatnim czasie tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Obecnie zaglądam obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są pełne emocje, więc niewiele mówią o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że moderatorzy platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2021-12-29

Można znaleźć tutaj opinie zarówno o rozpoznawalnych markach, jak również o rodzinnych sklepikach z mojego miasta. Zazwyczaj tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Cieszę się, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2020-11-14

Nie tylko wystawiam tu opinie o produktach, usługach i firmach. Na pewno częściej je czytam. Dzięki temu portalowi już ze 3 razy udało mi się uniknąć związania się kontraktem z ogólnie niepolecanym dostawcą. Za to wybrałem rzeczywiście zaangażowaną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Dzięki, że jesteście.

Rzetelne opinie o Ebanita.pl

Ebanita.pl

Siedziba
Zielona Góra

WWW
http://ebanita.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie