Kategorie: / Dom

Ebartex.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ebartex.pl
5 / 5 2022-09-13

Zanim nacisnę „kup teraz”, wcześniej wchodzę na ten portal i sprawdzam komentarze innych klientów na temat konkretnego sklepu internetowego i upatrzonego produktu. Robię tak w zasadzie już od paru lat i ani razu się nie zawiodłem. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, rezygnacje, składanie reklamacji oraz dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2022-03-20

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one ocenzurowane czy nawet wykasowane przez właściciela strony. Tutaj wszystkie moje opinie pojawiają się praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej firemki, czy potężnego monopolisty. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

5 / 5 2021-12-29

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych towarów, zamówionych usług lub sklepów, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Jednocześnie sądzę, że nie każdemu da się dogodzić, ale jeśli widzę, że jakiś przedmiot ma praktycznie tylko niepochlebne opinie, to nie zamawiam, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że coś jest nie tak.

5 / 5 2021-06-12

Nie tylko piszę tutaj opinie o sprzedających i ich produktach. Zapewne częściej je sprawdzam. Dzięki tej stronie już trzy razy uniknąłem zawarcia umowy z nieszanującym klienta sprzedającym. Zamiast tego znalazłem naprawdę zaufaną markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Idealnie, że jesteście.

Rzetelne opinie o Ebartex.pl

Ebartex.pl

Siedziba
Gorzkowice

WWW
http://ebartex.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie