Kategorie: / AGD / Dom

Ebasted.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ebasted.pl
5 / 5 2022-01-20

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem dotąd tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-09-28

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich portfolio przeglądałem w przeszłości tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Teraz zaglądam każdorazowo też tutaj. Czasem opinie są pełne emocje, więc niewiele można się dowiedzieć o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że właściciele platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2021-06-30

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych towarów, zamówionych usług lub sprzedawców, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Oczywistym jest, że nie zawsze gusta się pokrywają, ale jeśli widzę, że jakaś firma ma praktycznie tylko negatywne oceny, to szukam dalej, ponieważ na 100% coś jest nie tak.

5 / 5 2021-02-23

Można znaleźć tu opinie zarówno o międzynarodowych sieciach, jak i o nowo powstałych sklepikach z mojego miasta. Obowiązkowo tu zaglądam przed zakupem jakiegoś artykułu w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Cieszę się, że powstają takie strony.

Rzetelne opinie o Ebasted.pl

Ebasted.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.ebasted.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie