Kategorie: / Książki

Ebiblijna.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ebiblijna.pl
5 / 5 2022-04-05

Publikowane są tutaj opinie zarówno o renomowanych firmach, jak również o niewielkich przedsiębiorstwach z mojej wioski. Bardzo często tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś towaru w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Ekstra, że istnieją tego typu serwisy.

5 / 5 2021-11-08

Opinie konsumentów o firmach i ich portfolio sprawdzałem przez ostatnie lata tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Aktualnie zaglądam obligatoryjnie także tutaj. Czasem recenzje są mało merytoryczne, więc niewiele dowiadujemy się o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że administratorzy platformy nie modyfikują wypowiedzi.

5 / 5 2021-08-05

Nie tylko piszę tu opinie o produktach i usługach. Znacznie częściej je sprawdzam. Dzięki wam już parę razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z nierzetelnym sprzedającym. Za to wybrałem naprawdę rzetelną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Super, że jesteście.

5 / 5 2021-06-08

Zanim nacisnę ”zamawiam”, za każdym razem wchodzę na ten portal i analizuję komentarze innych internautów na temat konkretnego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru dobrych lat i ani razu nie miałem problemów. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odsyłanie produktów, składanie reklamacji albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sklepem.

Rzetelne opinie o Ebiblijna.pl

Ebiblijna.pl

Siedziba
Kraków

WWW
http://ebiblijna.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie