Kategorie: / Książki

Ebooktrade.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ebooktrade.pl
5 / 5 2022-08-20

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem wcześniej tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Obecnie czytam je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niewiele mówią o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że moderatorzy portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2021-11-17

Czytam i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one ”ugrzecznione” czy nawet ukryte przez administratora strony. W tym serwisie wszystkie moje opinie zostają zamieszczone praktycznie natychmiast po wystawieniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej marki, czy największego gracza w branży. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2021-04-22

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat zakupionych towarów, zrealizowanych usług lub sprzedających, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Sądzę też, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale gdy widzę, że ktoś ma praktycznie tylko negatywy, to daję sobie spokój, ponieważ mogę się założyć, że nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-04-13

W mojej ocenie każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat kupionych produktów, zamówionych usług czy sprzedających, z którymi faktycznie miał kontakt. Oczywiście, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jeśli widzę, że ktoś ma niemal same krytyczne opinie, to nie zamawiam, bo z pewnością coś jest nie tak.

Rzetelne opinie o Ebooktrade.pl

Ebooktrade.pl

Siedziba
Katowice

WWW
http://ebooktrade.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie