Kategorie: / Książki

Ebooktrade.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ebooktrade.pl
5 / 5 2022-08-20

Oprócz czytania komentarzy klientów o markach i ich produktach lub usługach na stronach firmowych w Google i serwisach społecznościowych, teraz regularnie sprawdzam je także tutaj. Często zauważam, że komentarze te są jasno zapisane w wyniku wpływu emocji, więc niekoniecznie są wiarygodnym źródłem informacji o samym produkcie. Niemniej jednak, co najmniej możemy być pewni, że moderatorzy serwisu nie cenzurują treści komentarzy.

5 / 5 2021-11-17

Publikuję opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie będą one poddawane cenzurze lub ukrywane przez administratora strony. Na tym portalu, moje wystawione opinie są publikowane od razu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy lub największego gracza w branży. Podziwiam, że nie poddajecie się presji i szanuję to bardzo.

5 / 5 2021-04-22

Uważam, że każdy powinien mieć prawo do wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miał realny kontakt. Wiem również, że niemożliwe jest zadowolenie każdego klienta, ale jeśli zauważam, że ktoś ma głównie negatywne doświadczenia, rezygnuję z dalszego zainteresowania, ponieważ sądzę, że nie pochodzą one z przypadku.

5 / 5 2021-04-13

Moim zdaniem, każdy powinien mieć możliwość wyrażenia opinii na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi faktycznie miał do czynienia. Nie da się oczywiście zadowolić każdego klienta, ale jeśli zauważam, że ktoś ma głównie negatywne opinie, wówczas zdecydowanie nie zamawiam, bo coś musi być nie tak.

Rzetelne opinie o Ebooktrade.pl

Ebooktrade.pl

Siedziba
Katowice

WWW
http://ebooktrade.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie