Kategorie: / Pozostałe

Ebras.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ebras.pl
5 / 5 2023-03-31

Na tej stronie można przeczytać opinie dotyczące znanych producentów oraz lokalnych sklepików z mojego miasta. Zazwyczaj korzystam z niej przed złożeniem zamówienia w nowym sklepie, aby się upewnić, że jest godny zaufania. Do tej pory nie miałam żadnych nieprzyjemnych doświadczeń. Jestem wdzięczna, że istnieją takie portale.

5 / 5 2022-10-09

Sprawdzam i publikuję opinie tylko wtedy, gdy jestem pewna, że nie zostaną przerobione lub usunięte przez operatora platformy. Tutaj na tym portalu moje recenzje są widoczne niemal od razu po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małego biznesu czy dużej firmy. Wyraźnie nie ulegacie zastraszeniu, co bardzo was cenię.

5 / 5 2018-12-02

Ten sklep jest naprawdę świetny, obsługa jest przemiła, a ich asortyment jest fantastyczny (wszczególnie jeśli szukasz biustonosza do karmienia). Zdecydowanie polecam. Moje zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko.

5 / 5 2018-07-06

Sklep jest godny polecenia ze względu na miłą obsługę oraz rzetelną informację o postępie mojego zamówienia na każdym kroku. Mimo że jego realizacja trochę się przedłużyła, ostatecznie uważam ten sklep za dobry i go oceniam pozytywnie.

Rzetelne opinie o Ebras.pl

Ebras.pl

Siedziba
Szczecin

WWW
ebras.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie