Kategorie: / Odzież i Obuwie

eButik.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o eButik.pl
5 / 5 2023-01-24

Super wybór i szybka realizacja zamówienia. Wszystko super pasowało :) Polecam!

5 / 5 2022-12-15

Nie tylko publikuję recenzje produktów i usług tutaj, ale zdecydowanie częściej je czytam. Dzięki temu portalowi już trzy razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z firmą, która ogólnie nie jest polecana. Zamiast tego, mogłem wybrać zaangażowaną firmę, z którą jestem lojalnym klientem do dziś. Bardzo się cieszę, że jesteście tutaj.

5 / 5 2022-05-26

Do tej pory sprawdzałem opinie klientów o firmach i ich produktach lub usługach tylko na profilach firmowych w Google i na Facebooku. Jednak teraz obowiązkowo czytam je także tutaj. Często recenzje są wyraźnie pisane pod wpływem emocji, dlatego nie dowiadujemy się zbyt wiele o samym produkcie. Ale przynajmniej możemy być pewni, że admini strony nie cenzurują niczego.

5 / 5 2021-09-23

Zwyczajowo sprzedający, jak i rząd, udzielają wielu obietnic, ale faktycznie jest różnie - na pewno nie jest tak wspaniale, jak się przedstawia w reklamach. Z tego powodu myślę, że fajnie, iż pojawiają się strony internetowe, które pozwalają na wypromowanie uczciwych firm dbających o klientów i kontynuowanie pracy nad poprawą jakości, a nielojalni sprzedający tracą zaufanie klientów. Należy działać w ten sposób!

5 / 5 2021-08-14

Nie tylko publikuję tutaj swoje opinie na temat produktów, usług i firm, ale również często je badam. Dzięki Waszej pomocy udało mi się już trzy razy uniknąć podpisania umowy z nieuczciwym sprzedawcą. Zamiast tego odnalazłem markę, która faktycznie angażuje się w swoje działania i do dzisiaj jestem jej oddanym klientem. Dziękuję, że jesteście.

5 / 5 2019-07-06

Ilość produktów w sklepie jest oszałamiająca.

Rzetelne opinie o eButik.pl

eButik.pl

Siedziba
Łazy

WWW
https://ebutik.pl/

Email
[email protected]

Telefon
222118033

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie