Kategorie: / Motoryzacja / Usługi

Ecarent.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ecarent.pl
5 / 5 2022-06-16

Myślę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub przedsiębiorstw, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Wiadomo, że nie zawsze gusta się pokrywają, ale jak widzę, że jakiś produkt ma prawie tylko negatywne komentarze, to nie zamawiam, ponieważ na pewno nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2022-04-12

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak idealnie jak w materiałach reklamowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w Internecie uruchamiane są takie serwisy. Przyjazne, dbające o konsumenta marki mają szansę zareklamować się i zyskać feedback, a nieuczciwi sprzedawcy tracą szacunek klientów. Brawo!

5 / 5 2021-10-13

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak idealnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego bardzo dobrze, że w Internecie uruchamiane są takie serwisy. Przyjazne, troszczące się o konsumenta firmy mają okazję zareklamować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a nieuczciwi sprzedający tracą pozycję i klientów. Brawo!

5 / 5 2021-08-23

Znajdują się tu opinie zarówno o renomowanych firmach, jak i o niewielkich sklepikach z mojej gminy. Bardzo często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Cieszę się, że powstają takie serwisy.

Rzetelne opinie o Ecarent.pl

Ecarent.pl

Siedziba
Białystok

WWW
http://ecarent.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie