Kategorie: / Pozostałe / Zegarki i biżuteria

eCarla Opinie Klientów

średnia ocen: 4.43
opinie o eCarla
1 / 5 2023-08-08

Ten sklep to dramat. Produkty rozsypują się w rękach! stal uczula i czernieje! Omijajcie szeroki łukiem!

5 / 5 2022-08-31

Na tej stronie można przeczytać opinie o popularnych sieciach sklepów na terenie całego kraju, ale również o nowo otwartych lokalnych firmach z mojej okolicy. Zazwyczaj sprawdzam tu recenzje przed dokonaniem zamówienia w nieznanym mi sklepie i nigdy jeszcze nie byłam rozczarowana. To wspaniałe, że istnieją takie strony.

5 / 5 2022-07-24

Jestem zadowolony, że mogę wspierać innych klientów w wyborze wysokiej jakości produktu, zamówieniu spersonalizowanej usługi i znalezieniu wiarygodnego partnera do inwestycji. To, co uwielbiam w tym miejscu, to brak cenzurowania opinii. Opinie są publikowane w serwisie natychmiastowo i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-02-11

W przeciągu ostatnich lat sprawdzałem opinie klientów na temat firm i ich ofert głównie na stronach Google oraz w mediach społecznościowych. Jednak teraz postanowiłem zaglądać również tutaj. Czasami recenzje są mało konkretnie przedstawione, przez co trudno dowiedzieć się więcej o samym produkcie lub usłudze. Jednak za to mam pewność, że administratorzy tej platformy nie usuwają żadnych treści.

5 / 5 2021-07-04

Znamy prawdę, że jak politycy, tak i przedsiębiorcy lubią dawać wiele obietnic. Niestety, rzeczywistość bywa różna i nie zawsze jest tak idealnie, jak przedstawiają to w reklamach. Dlatego uważam, że to dobrze, że w Internecie powstają takie miejsca. Tam przyjazne firmy, które troszczą się o klienta, mają szansę się zareklamować i dowiedzieć się, jak poprawić swoje działania, a ci, którzy oszukują, tracą kolejnych klientów. Dzięki temu!

5 / 5 2020-03-07

Dlaczego tu kupuję? Z powodu dobrych cen i wysokiej jakości biżuterii.

5 / 5 2019-07-26

Dodatki super, pasują do każdej kreacji.

Rzetelne opinie o eCarla

eCarla

Siedziba
Rzeszów

WWW
https://www.ecarla.pl/

Email
[email protected]

Telefon
533 659 583

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie