Kategorie: / Dla Dzieci / Zdrowie I Uroda

Ecco Verde Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ecco Verde
5 / 5 2022-08-20

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem w ostatnich latach tylko w wyszukiwarce Google i w social mediach. Aktualnie wchodzę obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są mało szczegółowe, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że administratorzy tego miejsca nie zmieniają opinii.

5 / 5 2022-06-12

Sądzę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych produktów, wykonanych dla niego usług czy firm, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Sądzę też, że nie można zadowolić wszystkich, ale jak widzę, że jakaś platforma sprzedażowa ma prawie same negatywne opinie, to rezygnuję, bo na bank nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2021-08-13

Zamieszczane są tu opinie zarówno o rozpoznawalnych producentach, jak i o małych firemkach z mojej wioski. Zazwyczaj tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Bardzo dobrze, że powstają takie portale.

5 / 5 2021-05-19

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem przez ostatnie lata tylko w profilu firmy w Google i na Facebooku. Obecnie weryfikuję je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są mało merytoryczne, więc niewiele mówią o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że moderatorzy strony nie modyfikują wypowiedzi.

5 / 5 2020-05-25

Polecam

Rzetelne opinie o Ecco Verde

Ecco Verde

Siedziba
Paldau

WWW
https://www.ecco-verde.pl/

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie