Kategorie:

Eclarks.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Eclarks.pl
5 / 5 2022-10-24

Nie tylko piszę tutaj opinie o produktach, usługach i firmach. Znacznie częściej je sprawdzam. Dzięki wam już ze 3 razy uniknąłem związania się kontraktem z nierzetelnym sprzedającym. Zamiast tego znalazłem naprawdę zaangażowaną markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Dzięki, że jesteście.

5 / 5 2021-11-23

Sprawdzam i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one obrobione czy wręcz usunięte przez moderatora serwisu. W tym serwisie wszelkie moje komentarze zostają opublikowane niemal od razu po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej firmy, czy lidera na rynku. Widać, że się nie boicie. I za to was szanuję.

5 / 5 2021-06-30

Nie tylko piszę tutaj opinie o towarach i usługach. Chyba jeszcze częściej je sprawdzam. Dzięki Wam już jakieś kilkanaście razy uniknąłem transakcji z nieuczciwym sprzedającym. Zamiast tego znalazłem naprawdę zaufaną markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Idealnie, że jesteście.

5 / 5 2020-11-28

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem do niedawna tylko w wyszukiwarce Google i w social mediach. Aktualnie wchodzę obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są ubogie w merytorykę, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

Rzetelne opinie o Eclarks.pl

Eclarks.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.eclarks.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie