Kategorie:

Eco Earth Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Eco Earth Sp. z o.o.
5 / 5 2022-10-20

Nie tylko zamieszczam tu opinie o sprzedających i ich ofercie. Z pewnością częściej je analizuję. Dzięki temu serwisowi już kilka razy udało mi się uniknąć związania się umową z niesolidnym sprzedającym. Za to wybrałem faktycznie sprawdzoną firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Świetnie, że jesteście.

5 / 5 2022-02-07

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego bardzo dobrze, że w sieci funkcjonują takie strony. Solidne, nastawione na odbiorcę biznesy mogą wypromować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a niesolidni przedsiębiorcy tracą pozycję i klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-11-07

Bardzo cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym klientom w zakupie trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego wykonawcy. Wielkim atutem tego portalu jest, w mojej ocenie, brak modyfikowania komentarzy. Opinia zostaje szybko zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-09-30

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one zmienione na korzyść opiniowanego czy wręcz wykasowane przez właściciela strony. W tym serwisie wszelkie moje opinie zostają zamieszczone niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firemki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I ja to bardzo szanuję.

Rzetelne opinie o Eco Earth Sp. z o.o.

Eco Earth Sp. z o.o.

Siedziba
-

WWW
https://greenglobalearth.eu

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie