Kategorie:

Eco Earth Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Eco Earth Sp. z o.o.
5 / 5 2022-10-20

Nie tylko umieszczam tutaj opinie o sprzedawcach i ich ofertach. Regularnie je analizuję. Dzięki temu portalowi udało mi się już kilka razy uniknąć podpisywania umowy z nieuczciwymi sprzedawcami. Zamiast tego, mogłem wybrać firmę, która została faktycznie zweryfikowana i jestem z nią klientem aż do teraz. Świetnie, że taki serwis istnieje.

5 / 5 2022-02-07

Wszyscy zdają sobie sprawę, że sprzedawcy i rząd często obiecują wiele, ale w rzeczywistości może być inaczej niż w reklamach. Dlatego dobrze, że istnieją strony internetowe, które pomagają wyłonić solidne firmy i wskazać, nad czym niezbyt uczciwi przedsiębiorcy powinni popracować. To świetna inicjatywa!

5 / 5 2021-11-07

Bardzo się raduję z możliwości pomocy innym klientom w znalezieniu towaru, usługi lub wykonawcy, które spełnią ich oczekiwania. Dużym plusem tego portalu jest, moim zdaniem, to, że nie zmienia się komentarzy. Opinie są natychmiast publikowane na stronie i moderatorzy nie wprowadzają w nich żadnych zmian.

5 / 5 2021-09-30

Publikuję swoje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one zmienione na korzyść osoby, na którą się wyrażam lub całkowicie usunięte przez właściciela strony. Na tej stronie moje recenzje są publikowane prawie natychmiast po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. To pokazuje, że nie boicie się krytyki, co bardzo szanuję.

Rzetelne opinie o Eco Earth Sp. z o.o.

Eco Earth Sp. z o.o.

Siedziba
-

WWW
https://greenglobalearth.eu

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie