Kategorie: / Odzież i Obuwie / Dla Dzieci

Eco-kids.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Eco-kids.pl
5 / 5 2022-04-13

Moim zdaniem każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat kupionych produktów, zamówionych usług czy marek, z którymi faktycznie miał kontakt. Oczywiście, że gusta są różne, ale jeśli widzę, że jakiś sprzedawca ma niemal same negatywy, to szukam dalej, bo mogę się założyć, że coś jest nie tak.

5 / 5 2022-02-16

Chyba każdy wie, że przedsiębiorcy, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak idealnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w sieci uruchamiane są takie miejsca. Nowoczesne, troszczące się o konsumentów firmy mają okazję wypromować się i dowiedzieć, co należałoby poprawić, a niesolidni sprzedający tracą renomę i klientów. Dzięki!

5 / 5 2021-01-09

Publikowane są tutaj opinie zarówno o ogólnopolskich markach, jak również o rodzinnych przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Prawie zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Ekstra, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2020-12-10

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich portfolio przeglądałem w przeszłości tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Teraz zaglądam każdorazowo też tutaj. Czasem opinie są pełne emocje, więc niewiele można się dowiedzieć o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że właściciele platformy nie ukrywają recenzji.

Rzetelne opinie o Eco-kids.pl

Eco-kids.pl

Siedziba
Gdańsk

WWW
http://www.eco-kids.pl/pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie