Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

ECO MAKO Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ECO MAKO
5 / 5 2023-03-13

Ostatnio zauważyłem, że komentarze klientów na temat marek i ich ofert często czytałem tylko na wyszukiwarce Google i profilach na Facebooku. Ale teraz staram się sprawdzać je również tutaj. Czasami zdarza się, że komentarze są pełne emocji i niekoniecznie dostarczają informacji na temat samego produktu. Jednak cieszy mnie fakt, że moderatorzy serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2022-08-16

W przeszłości korzystałem tylko z profilu firmy w Google i na Facebooku, żeby sprawdzić opinie konsumentów o firmach oraz ich produktach lub usługach. Obecnie jednak obowiązkowo czytam również opinie tutaj. Często są one pełne emocji, co powoduje, że trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Mamy jednak pewność, że administratorzy portalu nie usuwają żadnych opinii.

5 / 5 2022-01-05

Jestem zdania, że każda osoba ma prawo wyrazić swoją opinię na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miała rzeczywisty kontakt. Oczywiście wszyscy mamy odmienne gusta, ale gdy zauważam, że pewna firma otrzymuje głównie negatywne oceny, to kontynuuję poszukiwania, ponieważ na pewno coś nie jest w porządku.

5 / 5 2021-09-29

Bardzo się raduję z faktu, że mogę służyć pomocą innym klientom w wybieraniu odpowiedniego produktu, zamawianiu spersonalizowanej usługi oraz w znalezieniu naprawdę uczciwego sprzedawcy. Największym atutem tego miejsca jest, według mnie, brak ingerencji w opinie. Każda opinia jest natychmiastowo publikowana na stronie i zarządzający nie modyfikują jej w żaden sposób.

5 / 5 2021-05-24

Zawsze świeże produkty, to duży plus.

Rzetelne opinie o ECO MAKO

ECO MAKO

Siedziba
Szczecin

WWW
https://ecomako.eu/

Email
[email protected]

Telefon
531 817 117

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie