Kategorie: / Dom i ogród / Doradztwo i konsulting / Edukacja i szkolnictwo / Ekologia / Handel / Motoryzacja / Usługi

ECO-SMART Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ECO-SMART
5 / 5 2022-09-16

Cieszy mnie, że mogę pomóc innym klientom w wyborze spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego sprzedającego. Największym atutem tego miejsca jest, według mnie, brak moderowania komentarzy. Opinia zostaje niezwłocznie zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-12-29

Są tutaj opinie zarówno o ogólnopolskich producentach, jak również o małych sklepach z mojej okolicy. Prawie zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Fajnie, że istnieją tego typu portale.

5 / 5 2021-02-05

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one zmodyfikowane czy wręcz wykasowane przez właściciela portalu. Tutaj wszelkie moje opinie widać niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro firemki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I dlatego tak to miejsce szanuję.

5 / 5 2020-12-10

Zanim nacisnę „kup teraz”, najpierw wchodzę na ten portal i sprawdzam komentarze innych klientów na temat konkretnego sklepu internetowego i upatrzonego produktu. Robię tak w zasadzie już od paru lat i ani razu się nie zawiodłem. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, rezygnacje, składanie reklamacji oraz dyskusje ze sklepem.

Rzetelne opinie o ECO-SMART

ECO-SMART

Siedziba
Poznań

WWW
http://www.eco-smart.pl

Email
[email protected]

Telefon
501333641

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie