Kategorie: / Zdrowie I Uroda

Ecobella.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ecobella.pl
5 / 5 2023-03-13

Przed opłaceniem zakupów online, zawsze sprawdzam opinie innych kupujących na temat sklepu oraz produktu, który mnie interesuje. Tak postępuję już od kilku lat i nigdy nie miałem żadnych problemów z zakupami. Polecam stosować ten sam sposób każdemu, kto nie chce tracić czasu ani nerwów na ewentualne problemy związane z wymianą, reklamacją czy kłopotliwą komunikacją ze sprzedającym.

5 / 5 2021-07-14

Nie tylko publikuję recenzje produktów i usług tutaj. Częściej analizuję je dokładnie. Dzięki waszym opiniom udało mi się już kilka razy uniknąć współpracy z niesolidnym sprzedawcą. Zamiast tego, wybrałem naprawdę wiarygodną firmę, której jestem lojalnym klientem do dziś. To świetnie, że istniejecie.

5 / 5 2019-01-21

Na początek warto zaznaczyć, że kontakt z panią był bardzo przyjemny. Poinformowała mnie o postępie mojego zamówienia i uprzejmie zapytała, jaka forma przesyłki byłaby dla mnie najodpowiedniejsza. Przeoczyłem tę informację, ale pani była bardzo uprzejma i profesjonalna w tej sytuacji. Poza tym, zaskoczyła mnie szybkość realizacji mojego zamówienia.

5 / 5 2019-01-21

Na początku warto podkreślić, że kontakt z Panią był bardzo miły. Poinformowała mnie o tym, że moje zamówienie zostało zrealizowane i zapytała, jak mam preferować przesyłkę, o czym zapomniałem wcześniej. Widać wyraźnie, że starają się być bardzo profesjonalni. Co więcej, moje zamówienie zostało szybko zrealizowane.

Rzetelne opinie o Ecobella.pl

Ecobella.pl

Siedziba
Mielec

WWW
http://ecobella.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie