Kategorie: / Żywność

ECOBI Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ECOBI
5 / 5 2022-11-17

Jestem radosny, że mogę przyczynić się do pomocy innym konsumentom w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi oraz wyborze rzetelnego przedsiębiorcy. Najważniejszą zaletą tego serwisu, według mnie, jest brak moderacji komentarzy. Moje opinie są publikowane na portalu w krótkim czasie i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-04-27

Ogromną radość sprawia mi, że mogę służyć innym klientom, pomagając im w dokonaniu wyboru produktu, skorzystaniu z usługi dostosowanej do ich indywidualnych potrzeb oraz wyborze godnego zaufania sklepu. W mojej opinii, ważnym atutem tego miejsca jest fakt, że komentarze nie są edytowane. Ocena jest umieszczana na serwisie praktycznie od razu i zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-01-29

Zanim dokonuję zakupu online, zawsze sprawdzam opinie innych użytkowników dotyczące sklepu i produktu, który mnie interesuje. Praktykuję to od kilku tygodni i zawsze mi się to opłacało. Zalecam ten sposób każdemu, kto nie chce marnować czasu na reklamacje, spory z sprzedawcą czy rezygnowanie z umowy.

5 / 5 2021-10-05

Powszechnie wiadomo, że biznesmeni, podobnie jak rząd, często dają wiele obietnic, lecz rzeczywistość bywa inna niż to przedstawione w reklamach. Dlatego uważam, że należy docenić powstanie internetowych platform, gdzie uczciwe i dbające o klientów marki mogą pochwalić się swoimi osiągnięciami i nadal pracować nad podnoszeniem jakości produktów, natomiast niesolidni sprzedawcy tracą na swojej reputacji u klientów. Wspaniale, że istnieją takie miejsca!

5 / 5 2019-10-31

Sklep z wyśmienitymi bakaliami

Rzetelne opinie o ECOBI

ECOBI

Siedziba
Białystok

WWW
https://ecobi.pl/pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 884 804 888

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie