Kategorie: / Żywność

Ecoblueberry.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ecoblueberry.pl
5 / 5 2022-07-10

Wiadomo, że sprzedający, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach marketingowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w sieci powstają takie portale. Uczciwe, troszczące się o klientów firmy mają okazję wypromować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a niesolidni sprzedający tracą pozycję i klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2021-12-11

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat kupionych produktów, zamówionych usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał kontakt. Oczywistym jest, że o gustach się nie dyskutuje, ale jeśli widzę, że jakaś firma ma niemal same negatywne oceny, to szukam dalej, bo na 100% coś jest nie tak.

5 / 5 2021-05-26

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach marketingowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w sieci funkcjonują takie strony. Solidne, troszczące się o odbiorcę firmy mają okazję wypromować się i zyskać feedback, a niesolidni sprzedający tracą szacunek klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-03-08

Są tu opinie zarówno o czołowych producentach, jak i o małych sklepach z mojej miejscowości. Często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Fajnie, że powstają takie portale.

Rzetelne opinie o Ecoblueberry.pl

Ecoblueberry.pl

Siedziba
-

WWW
http://ecoblueberry.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie