Kategorie: / Odzież i Obuwie / Dom / Dla Dzieci

Ecobobo.com Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ecobobo.com
5 / 5 2022-10-18

W mojej ocenie każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub dostawców, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Uważam też, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale gdy widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma niemal tylko krytyczne opinie, to rezygnuję, ponieważ z pewnością nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2022-01-18

Są tu opinie zarówno o renomowanych producentach, jak i o małych sklepach z mojej gminy. Bardzo często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Fajnie, że powstają takie portale.

5 / 5 2021-06-27

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem w ostatnich latach tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Aktualnie sprawdzam je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są mało szczegółowe, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że administratorzy serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2021-03-09

Zanim kliknę „kup teraz”, wcześniej zaglądam tutaj i sprawdzam opinie innych klientów na temat danego sklepu internetowego i upatrzonego produktu. Robię tak w sumie już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, rezygnacje, reklamacje oraz dyskusje ze sprzedawcą.

Rzetelne opinie o Ecobobo.com

Ecobobo.com

Siedziba
Warszawa

WWW
http://ecobobo.com

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie