Kategorie: / Biuro / Dom

Ecoergo.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ecoergo.pl
5 / 5 2022-02-08

Zanim kliknę ”potwierdzam i płacę”, obligatoryjnie zaglądam tutaj i sprawdzam opinie innych klientów na temat danego sklepu online i upatrzonego wyrobu. Robię tak w sumie już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Polecam postępować podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, rezygnacje, reklamacje oraz dyskusje ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-09-12

W mojej ocenie każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub sprzedających, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Uważam też, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale jak widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma prawie tylko krytyczne opinie, to nie zamawiam, ponieważ z pewnością nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2021-07-27

Fajnie, że mam szansę pomóc innym użytkownikom w zakupie odpowiednio dopasowanego produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście solidnego sprzedawcy. Wiodącym plusem tego portalu jest, przynajmniej dla mnie, brak kontrolowania opinii. Opinia zostaje bezzwłocznie opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-04-16

Opinie konsumentów o firmach i ich asortymencie sprawdzałem w przeszłości tylko w Google i w social mediach. Aktualnie wchodzę obligatoryjnie także tutaj. Niektóre recenzje są mało merytoryczne, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że administratorzy tego miejsca nie modyfikują wypowiedzi.

Rzetelne opinie o Ecoergo.pl

Ecoergo.pl

Siedziba
Stara Kiszewa

WWW
http://www.ecoergo.pl

Email
[email protected]

Telefon
58 687 04 00

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie