Kategorie: / Zdrowie I Uroda

Ecoheaven.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ecoheaven.pl
5 / 5 2022-11-03

Zanim kliknę ”zamawiam”, wcześniej zaglądam na tą stronę i weryfikuję recenzje innych konsumentów na temat wybranego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w sumie już od kilku miesięcy i nigdy nie dałem się nabrać. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, zwroty, reklamacje czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2022-05-03

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem do niedawna tylko w Google i na facebookowych profilach. Teraz sprawdzam je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są ubogie w merytorykę, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że właściciele serwisu nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-10-10

Moim zdaniem każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat kupionych towarów, wykonanych dla niego usług lub sklepów, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Jednocześnie sądzę, że de gustibus non est disputandum, ale jak widzę, że jakiś przedmiot ma niemal tylko negatywy, to daję sobie spokój, ponieważ mogę się założyć, że nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2021-09-26

W mojej ocenie każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych produktów, zrealizowanych usług czy sklepów, z którymi faktycznie miał kontakt. Jednocześnie sądzę, że nie każdemu da się dogodzić, ale gdy widzę, że jakiś przedmiot ma niemal same krytyczne opinie, to nie zamawiam, bo z pewnością nie wzięły się one znikąd.

Rzetelne opinie o Ecoheaven.pl

Ecoheaven.pl

Siedziba
Ostrowiec Świętokrzyski

WWW
http://ecoheaven.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie