Kategorie:

Ecomaterace.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ecomaterace.pl
5 / 5 2022-08-15

Analizuję i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one poddane modyfikacjom czy nawet wykasowane przez właściciela platformy. Na tym portalu wszystkie moje wypowiedzi pojawiają się praktycznie natychmiast po napisaniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej firemki, czy jakiegoś imperium. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

5 / 5 2021-10-28

Zamieszczane są tutaj opinie zarówno o międzynarodowych markach, jak również o rodzinnych sklepikach z mojego miasta. Obowiązkowo tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Cieszę się, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2021-08-30

Weryfikuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one zmienione na korzyść opiniowanego czy wręcz ukryte przez administratora platformy. Na tym portalu wszelkie moje oceny publikowane są niemal od razu po wystawieniu, nieważne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą lokalnej marki, czy jakiegoś imperium. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2021-03-25

Bardzo cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym klientom w zakupie trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego sklepu. Sporym atutem tego portalu jest, w mojej ocenie, brak zmieniania komentarzy. Opinia zostaje niemal natychmiast zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

Rzetelne opinie o Ecomaterace.pl

Ecomaterace.pl

Siedziba
-

WWW
http://ecomaterace.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie