Kategorie:

Ecomaterace.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ecomaterace.pl
5 / 5 2022-08-15

Jeśli jestem pewien, że moje recenzje nie zostaną zmienione lub usunięte przez administratora platformy, to analizuję i publikuję je. Na tym portalu moje opinie pojawiają się szybko po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne i dotyczą małych lokalnych firm lub dużych korporacji. Widzę, że nie boicie się bronić swojego zdania i to cenię.

5 / 5 2021-10-28

Na tej stronie znajdują się opinie o zarówno międzynarodowych markach, jak i lokalnych sklepach z mojego miasta. Zawsze zaglądam tutaj przed zakupem produktu w sklepie, który nie jest mi znany, i do tej pory nie zostałam rozczarowana. Jesteem szczęśliwa, że istnieją takie miejsca.

5 / 5 2021-08-30

Oceniam i wydaję opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmodyfikowane na korzyść osoby, którą oceniam lub ukryte przez administratora platformy. Na tym portalu moje recenzje są publikowane prawie natychmiast po wystawieniu, niezależnie od ich charakteru czy dotyczą lokalnych marek czy dużych imperiów. Wygląda na to, że platforma nie ma żadnych obaw, co bardzo cenię.

5 / 5 2021-03-25

Jestem bardzo zadowolony/a z możliwości pomocy innym klientom w wyborze produktu, zamówieniu najlepszej usługi lub znalezieniu sprawdzonego sklepu. Według mnie, dużym plusem tego portalu jest brak zmieniania komentarzy. Opinie są umieszczane na stronie praktycznie natychmiastowo i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Ecomaterace.pl

Ecomaterace.pl

Siedziba
-

WWW
http://ecomaterace.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie