Kategorie: / Pozostałe

Ecopc.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.91
opinie o Ecopc.pl
2 / 5 2018-11-22

Nie zalecam tego. Nie ma dostępnego fizycznie towaru w sklepie, który zamówiłem. Brak jakiejkolwiek korespondencji mailowej, utrudniony kontakt telefoniczny. W czasie rozmów telefonicznych klient jest traktowany opryskliwie i zastraszająco. Transakcja ostatecznie nie została zrealizowana.

2 / 5 2018-11-22

Nie mogę zarekomendować. Zamówiony towar nie był dostępny fizycznie w sklepie. Nie było żadnego kontaktu mailowego, a próba kontaktu telefonicznego była utrudniona. Podczas rozmów telefonicznych klient był traktowany opryskliwie i zastraszająco. Ostatecznie transakcja nie została zrealizowana.

5 / 5 2018-11-17

Jestem bardzo zadowolona paczke dostałam w 3 dni towar pierwsze klasa, za naprawdę świetną cene

2018-10-01

Mega pozytyw. Obsługa na wysokim poziomie , tak kulturalnym jak i technicznym. Komputer zgodny z zamówieniem . Kontak telefoniczny bez zastrzeżeń.

5 / 5 2018-09-06

Wszystko w najlepszym porządku. Szybko, fachowo i bezpiecznie. Oby więcej takich transakcji.

0 / 5 2018-07-27

Zarezerwowałem głośnik, przelałem pieniądze, a następnie otrzymałem wiadomość e-mail informującą, że moje zamówienie zostało anulowane. Pomimo wielokrotnego wysłania wiadomości, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Teraz nie mam ani głośnika, ani zwrotu pieniędzy na moje konto. To nie jest poważny sklep, to jakaś kpina.

0 / 5 2018-07-27

Zagotowałem zamówienie na głośnik i dokonałem płatności. Po kilku dniach otrzymałem wiadomość e-mail, która stwierdza, że moje zamówienie zostało anulowane. Pomimo moich próśb, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Teraz zostawiłem bez głośnika i bez zwrotu pieniędzy na moje konto. To jest absolutna kpina, a nie sklep.

0 / 5 2018-06-23

Urządzenia są odnawiane w fabryce, a nie są nowe, tak jak twierdzi sprzedawca. Otrzymałem uszkodzony sprzęt, więc odesłałem go do serwisu w dniu 11.08.2014. Do dnia dzisiejszego (20.08.2014) nie otrzymałem go z powrotem. Zdecydowanie będę unikać tej firmy. Nie ma gwarancji producenta.

5 / 5 2018-06-21

Zadzwoniłem do bardzo uprzejmej i kompetentnej Pani przed zakupem laptopa. Była pełna profesjonalizmu i troszczyła się o mnie jako klienta. Kiedy towar dotarł, zauważyłem, że został starannie zapakowany i dostarczony punctualnie. Jeśli będę musiał kupić kolejny sprzęt komputerowy, na pewno wybiorę tę firmę.

2 / 5 2018-04-13

Złożyłem zamówienie na laptopa 18 sierpnia i dzwoniłem codziennie, pytając o jego dostawę. Niestety, cały czas słyszałem, że mają problemy z dostawcą, dlatego czekałem dwa tygodnie. W końcu zdecydowałem się na rezygnację z zamówienia, ale teraz już ponad trzy tygodnie czekam na zwrot pieniędzy. To nie jest sklep, a złodzieje, którzy oszukują klientów. Postanowiłem zgłosić ten fakt na policję, ponieważ nie ma już sensu czekać na zwrot pieniędzy. Nie polecam robienia zakupów w tym sklepie.

0 / 5 2017-12-20

Sklep nie dotrzymuje umów, nie ma na stanie rzeczy do sprzedaży i utrudnia kontakt mailowy i telefoniczny. Nie informują kupującego o statusie zamówienia i wielokrotnie wprowadzają go w błąd, twierdząc, że towar jest uszkodzony. Pracownicy są nieprzyjemni podczas rozmów telefonicznych i grożą klientowi pismami prawnymi.

1 / 5 2017-12-10

Niestety większość opinii negatywnych potwierdzam.Brak kontaktu( kilka telefonów) na maila odpowiedź po 3 dniach.

1 / 5 2017-11-29

Opinia negatywna.Dostałem tableta z innymi parametrami (oczywiście gorszymi) W opisie były inne.

2 / 5 2017-10-15

Bardzo negatywnie... brak wsparcia dla klienta, za każdym razem musisz rozmawiać z inną osobą i tłumaczyć ponownie, kto, jak i gdzie... Kupiłem laptopa, ale otrzymałem go po 5 dniach (mimo obietnicy wysyłki w ciągu 24 godzin) z dyskiem innym niż ten, który został przedstawiony na aukcji. Następnie to ja musiałem udowodnić, że doszło do pomyłki, prosząc o numer seryjny dysku i niektóre inne dane. Jednak, jakbym był informatykiem? Otrzymałem korektę faktury po 4 tygodniach i brak jakiejkolwiek komunikacji z firmą. Nie można się z nimi skontaktować, a pieniędzy równie dobrze nie ma... Nie polecam!

5 / 5 2017-10-02

WSZYSTKO OK POLECAM

0 / 5 2017-06-28

Moje doświadczenie związane ze sklepem zaczęło się na początku lipca po zakupie laptopa na Allegro, który okazał się być wadliwy. W związku z tym natychmiast odesłałem go z powrotem. Sprawa została zakończona w połowie września (po 2,5 miesiąca), kiedy to otrzymałem zwrot pieniędzy. Jednakże w trakcie tego procesu musiałem wielokrotnie kontaktować się z firmą i upominać się o zwrot moich własnych pieniędzy.

2 / 5 2017-06-03

Nie polecam tego sklepu. Kupiłam laptopa na aukcji w lipcu 2014 roku, jednak postanowiłam zwrócić go zgodnie z moim prawem. Wysłałam oświadczenie o odstąpieniu od umowy drogą mailową oraz listem poleconym. Sklep odebrał laptopa w sierpniu, ale mimo ciągłych telefonów i próśb o informacje, postęp sprawy idą bardzo opornie. Kontakt z obsługą sklepu jest fatalny, rozmawiałam z wieloma osobami, które ciągle wymawiają się na różne sposoby. Ostatecznie, po wielu interwencjach i przesłaniu wezwań do zapłaty, otrzymałam zwrot pieniędzy niemal dwa miesiące później.

Rzetelne opinie o Ecopc.pl

Ecopc.pl

Siedziba
Poznań

WWW
http://www.ecopc.pl

Email
[email protected]

Telefon
785 627 689

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie