Kategorie: / Handel / Motoryzacja

EDEN HURT - DETAL MAREK KOZIERADZKI Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o EDEN HURT - DETAL MAREK KOZIERADZKI
5 / 5 2022-10-28

Ja sprawdzam i publikuję opinie tylko wtedy, gdy wiem na pewno, że nie będą one usuwane lub cenzurowane przez moderatorów serwisu. Na tym portalu wszystkie moje recenzje pojawiają się od razu po wysłaniu, bez względu na to, czy są pochlebne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy czy ogromnego monopolisty. Widocznie nie ulegam zastraszaniu i cenię to w innych użytkownikach tego serwisu.

5 / 5 2021-06-05

Nie tylko wyrażam tutaj swoje opinie na temat sprzedawców i ich ofert. Bardziej skupiam się na sprawdzaniu ich. Dzięki temu portalowi wielokrotnie udało mi się uniknąć podpisywania umów z niewłaściwymi dostawcami. Zamiast tego, wybrałem firmę, która jest znana i mającą dobre opinie, i jestem wiernym jej klientem od dłuższego czasu. Jestem bardzo zadowolony z faktu, że taki portal istnieje.

5 / 5 2021-04-13

Tylko wtedy udzielam opinii i czytam treści na portalu, gdy mam pewność, że moje wpisy nie zostaną ukryte lub usunięte przez administratora strony. Tutaj moje przemyślenia są od razu widoczne dla innych użytkowników, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małych firm czy dużych korporacji. Cieszę się, że właściciele nie boją się otwarcia na różne opinie, jest to dla mnie powód do szacunku.

5 / 5 2021-03-20

Moim zdaniem każdy ma prawo do składania konstruktywnej krytyki na temat towarów, usług lub marek, z którymi miał kontakt. Oczywiście, nie da się zawsze zadowolić każdej osoby, ale gdy zobaczę, że dana platforma sprzedażowa ma wyłącznie negatywne opinie, rezygnuję z zakupów, ponieważ podejrzewam, że wszyscy klienci nie mogą się mylić.

Rzetelne opinie o EDEN HURT - DETAL MAREK KOZIERADZKI

EDEN HURT - DETAL MAREK KOZIERADZKI

Siedziba
BIAŁYSTOK

WWW
http://edensklep.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48660771695

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie