Kategorie: / Handel / Motoryzacja

EDEN HURT - DETAL MAREK KOZIERADZKI Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o EDEN HURT - DETAL MAREK KOZIERADZKI
5 / 5 2022-10-28

Weryfikuję i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one ocenzurowane czy nawet usunięte przez moderatora platformy. Na tym portalu wszystkie moje oceny pojawiają się praktycznie natychmiast po wysłaniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej firmy, czy potężnego monopolisty. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

5 / 5 2021-06-05

Nie tylko piszę tu opinie o sprzedających i ich ofercie. Na pewno częściej je sprawdzam. Dzięki temu portalowi już wiele razy udało mi się uniknąć związania się umową z ogólnie niepolecanym dostawcą. Za to wybrałem naprawdę sprawdzoną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Świetnie, że jesteście.

5 / 5 2021-04-13

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one poddane cenzurze czy wręcz wykasowane przez właściciela portalu. Na tej platformie wszelkie moje opinie stają się widoczne dla czytających niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro firemki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I takie coś szanuję.

5 / 5 2021-03-20

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat zakupionych produktów, dostarczonych usług czy marek, z którymi faktycznie miał do czynienia. Jasne, że nie można zadowolić wszystkich, ale jeżeli widzę, że jakaś platforma sprzedażowa ma praktycznie same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

Rzetelne opinie o EDEN HURT - DETAL MAREK KOZIERADZKI

EDEN HURT - DETAL MAREK KOZIERADZKI

Siedziba
BIAŁYSTOK

WWW
http://edensklep.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48660771695

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie