Kategorie: / Usługi / Zdrowie I Uroda

eDentica | dentysta Mińsk Mazowiecki Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o eDentica | dentysta Mińsk Mazowiecki
5 / 5 2022-05-09

Nauczyłem się, że każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie na temat produktów, usług i sklepów, które faktycznie doświadczył. Jestem przekonany również, że niemożliwym jest zadowolić absolutnie każdego klienta. Jednak, jeśli zauważam, że ktoś ma prawie wyłącznie negatywne opinie, to nie zamawiam, ponieważ jestem pewien, że nie są one wynikiem przypadku.

5 / 5 2021-04-26

Na tej stronie są wystawiane opinie o różnych firmach - zarówno tych znanym, jak i małych biznesach z mojej lokalnej społeczności. Regularnie korzystam z tego serwisu przed złożeniem zamówienia w nieznanym mi sklepie i do tej pory nie spotkałam się z rozczarowaniem. Jestem wdzięczna, że istnieją takie platformy.

5 / 5 2021-04-21

Przez większość czasu, czytam i udzielam opinii tylko wtedy, gdy jestem pewny, że właściciel strony nie zmieni ani nie usunie moich słów. Tutaj, moje opinie są publikowane prawie od razu po napisaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małych firm czy wielkich korporacji. Wyraźnie widać, że nie boicie się tego. I za to Was szanuję.

5 / 5 2021-03-28

W ostatnich latach przeglądałem opinie klientów na temat marek, produktów i usług tylko na profilu firmy w Google i w mediach społecznościowych. Teraz, jednak, zdecydowanie odwiedzam również to miejsce. Często komentarze są dość powierzchowne i nie dostarczają zbyt wielu informacji na temat samego produktu. Jednak, to daje mi pewność, że moderatorzy tego miejsca nie zmieniają wypowiedzi.

Rzetelne opinie o eDentica | dentysta Mińsk Mazowiecki

eDentica | dentysta Mińsk Mazowiecki

Siedziba
Mińsk Mazowiecki

WWW
https://www.edentica.pl/

Email
-

Telefon
501 36 77 36

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie