Kategorie: / Usługi / Zdrowie I Uroda

eDentica | dentysta Mińsk Mazowiecki Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o eDentica | dentysta Mińsk Mazowiecki
5 / 5 2022-05-09

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub sklepów, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Sądzę też, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale gdy widzę, że ktoś ma niemal tylko niepochlebne opinie, to nie zamawiam, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-04-26

Znajdują się tutaj opinie zarówno o renomowanych firmach, jak również o niewielkich biznesach z mojej gminy. Bardzo często tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś towaru w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Dobrze, że istnieją tego typu serwisy.

5 / 5 2021-04-21

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one zmodyfikowane czy wręcz wykasowane przez właściciela strony. W tym miejscu wszelkie moje opinie publikowane są niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firemki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2021-03-28

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem w ostatnich latach tylko w profilu firmy w Google i w social mediach. Obecnie wchodzę obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są mało szczegółowe, więc niewiele mówią o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że moderatorzy tego miejsca nie modyfikują wypowiedzi.

Rzetelne opinie o eDentica | dentysta Mińsk Mazowiecki

eDentica | dentysta Mińsk Mazowiecki

Siedziba
Mińsk Mazowiecki

WWW
https://www.edentica.pl/

Email
-

Telefon
501 36 77 36

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie